Recenzja gadżetów podróży: Asus Zenfone 2 Laser 5.0 @asusph

Jako podróżnicy ważne jest, aby mądrze wybrać gadżety podróżne. Do tej pory przetestowaliśmy, a także recenzowaliśmy doskonałe gadżety podróżne, a także urządzenia takie jak prawie niezniszczalny twardy telefon Caterpillar S40, a także pomysłowo bezpieczny plecak. Tym razem jednak patrzymy na coś mniej wyspecjalizowanego, gadżetu podróży, który jest bardziej niedrogi dla większości podróżników w budżecie plecakowym.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Najlepsze gadżety Amazon, a także gadżety dla twojego domu, a także styl życia podróży

8 Niesamowite gadżety zasilane energią słoneczną na następne wakacje

5 niezbędnych gadżetów technologicznych, które pisarze blogów podróżniczych powinni zainwestować w #ad @westerndigital

18 unikalnych gadżetów, których możesz nie rozumieć

Testm Social Edition: Aplikacja zmieniacza gier do sprzedaży i kupowania telefonów komórkowych!

Kiedy zaczniesz plecak, będziesz zdumiony dokładnie, jak szybko twoje ciężko zarobione gadżety, które mogły już przetrwać wiele lat codziennego życia, mogą szybko pogorszyć się w jednorazowy kawałek porysowanego plastiku, a także zardzewiałe połączenia z połączeniem z Ledwo widoczny, migotliwy ekran. Po prostu – pełne przygód życie na drodze jest trudne dla twoich rzeczy, szczególnie gadżetów podróży!

Smartfony są nadal niekwestionowanym najlepszym wyborem dla plecaków planu budżetowego, którzy nie mogą zapłacić za zakup lub stracić kilka kosztownych urządzeń-szukają prostych, trudnych, tanich gadżetów podróżnych, które robią wszystko, co wymagają droga.

Czego dokładnie potrzebują plecaków ze swoich gadżetów podróży?

Niskie koszty – nie tylko plecakowie są nie tylko na początku, że ich gadżety podróży mają również większe niebezpieczeństwo straty, kradzieży lub szkód, więc wstępna inwestycja musi być odpowiednio niska.

Multi-funkcjonalność-waga to ogromny problem dla plecaków, a także nie ma miejsca na kilka elementów sprzętu. Przynieś różne gadżety podróży to także więcej, a także więcej, co może zostać utracone lub skradzione. Dobrym, całkowitym urządzeniem podróżnym powinno być aparat, telefon, urządzenie internetowe, muzyka przenośna, a także odtwarzacz filmów, a także czytnik e-booków.

Trwałość – kruche gadżety są złą inwestycją w najdelikatniejsze środowiska, jednak gadżety podróżne wymagają dodatkowego trudnego do zaoferowania z dodatkowymi pukałami, zadrapaniami, a także w ekstremalnej różnorodności warunków warunków pogodowych, które może napotkać podróżnik.

Lekki i kompaktowy – zawsze poruszaliśmy, dlaczego waga jest tak ważnym czynnikiem w gadżetach podróżnych, jednak również wymagają one, aby być niewielkie do kształtu w większości kieszeni, a jednocześnie ogromne, aby zrobić wszystko, co wymagają.

Spis treści

Tak więc mając na uwadze wszystkie te wymagania, dokładnie to, jak ASUS ZENFONE 2 LASER 5.0 określa w trudnym świecie gadżetów podróży?

Cena £
Wielofunkcyjne dla graczy-dodatkowa nagroda

Trwałość
Lekki i kompaktowy
Decyzja – dokładnie w jaki sposób Laser 5 5.0 Asus Zenfone 2 w trudnym świecie niedrogich gadżetów podróży?

Tak więc mając na uwadze wszystkie te wymagania, dokładnie to, jak ASUS ZENFONE 2 LASER 5.0 określa w trudnym świecie gadżetów podróży?

Cena £

Wyceniony na 7995 PHP na Filipinach, a także około 200 USD w Stanach Zjednoczonych, ASUS Zenfone 2 obsługuje się w niedrogiej różnorodności poniżej 200 USD na Filipinach, a także dokładnie o niedrogich 200 USD w USA. Jest to nieuzasadniona inwestycja dla kieszonkowego urządzenia podróżnego, które powinno robić całkiem wszystko, czego potrzebuje typowy turysta. Więc dobrze wygląda na cena!

Wielofunkcyjność

W wysokiej jakości jako gadżet podróżny z plecakiem, szukamy świetnej wydajności jako telefonu, aparatu, urządzenia internetowego, czytnika map GPS, przenośnej muzyki, a także odtwarzacza filmów, a także czytnika e-booków. Rzućmy więc okiem na to, co Asus Zenfone 2 Laser 5.0 ma do zaoferowania w tych obszarach:

Telefon

Nie ma tu nic do zgłoszenia. W dzisiejszych czasach telefon nie jest już przede wszystkim telefonem, to po prostu coś innego, co robi komputer kieszonkowy! Po prostu uspokajamy, że możesz wykonać, a także odbierać telefony, a także wysyłać wiadomości tekstowe-jeśli czujesz się oldschoolowa!

Aparat fotograficzny

Wszystko w jednym gadżecie podróżnym wymaga wysokiej jakości, prostego w użyciu aparatu, co jest wystarczające, aby złapać niesamowite chwile, które będziesz mieć podczas podróży. Ten ASUS ma główną kamerę 13 MP; 4128 x 3096 pikseli, laserowy autofokus, a także lampa błyskowa (podwójnego tonu). W ludzkim mówieniu – masz aparat, który powinien usunąć zdjęcia w większości warunków. Dodatkowe funkcje, takie jak geo-znaczanie, koncentracja dotykowa, postępowanie z wykrywaniem, panorama, HDR dodają dodatkowej użyteczności umowy. Front lub selfie kamera to tylko 5 MP, jednak dlaczego i tak robisz selfie? Przestań robić sobie zdjęcia, a także złapać wspomnienia Incnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *