Ciesz się niemieckim rynkiem bożonarodzeniowym w Oregonie

Możesz pomyśleć, że musisz podróżować do prawdziwego niemieckiego miasta, a przynajmniej „bawarską wioskę”, taką jak Leavenworth, Waszyngton, który wychodzi na Boże Narodzenie -czas. Ale odpowiedź brzmi „nie”! Możesz odwiedzić urocze miasto Cottage Grove, Oregon i mieć podobne doświadczenie. I możesz zostawić swój niemiecki frazebook w domu.

W tym roku jest szósty rok Bożego Narodzenia na wydarzeniu Village Green, w którym uczestniczyliśmy również w zeszłym roku i świetnie się bawiliśmy. W ubiegłym roku podłonili 250 000 świątecznych świateł, ale w tym roku podniosły grę z ponad 500 000, w tym kilkoma nowymi „scenami”. Ponadto organizatorzy przestawili jeden z zewnętrznych miejsc spacerów, aby obejmować znacznie więcej miejsca (i więcej ognisk!) I przestawili uroczy rynek bożonarodzeniowy.

W tym roku wydarzenie trwa od 29 listopada do 31 grudnia, a wszystko, co musisz zrobić, to pojawić się i płacić niewielką opłatę za wstęp. Ale gorąco polecam rezerwację w hotelu i cieszę się przytulnym pokojem hotelowym, pysznym śniadaniem kontynentalnym na miejscu z ciastkami, sosem i goframi następnego ranka. Przynieś swoje zwierzęta, tak jak my, i ciesz się przyjaznym dla zwierzaka pokoju hotelowym-hotel zapewnia koc i miski z jedzeniem i wodą oraz smakołyki.

Zwierzęta są mile widziane w Village Green i mogą też cieszyć się światłami.

Hotel Village Green to coś więcej niż hotel. Może to być miejsce docelowe, zwłaszcza jeśli lubisz zadaszone mosty, ponieważ Cottage Grove jest „stolicą mostu w Oregonie. Lubię uroczą rustykalną architekturę Village Green, jej basen i wannę z hydromasażem oraz 14-hektarowy ogród. Gdybym miał RV, podłączenia i pralnia uczyniłyby to idealnym miejscem. Łatwo jest dostać się, tuż poza I-5, a podczas gdy możesz cieszyć się sezonami w Green Restaurant i Fireside Lounge. Zarezerwuj swoją wioskę zieloną pakiet świąteczny i ciesz się wstępem na świąteczne wydarzenie, kupon napoju, urocze pamiątkowe kubki w kształcie pończoch i pyszne śniadanie następnego dnia.

Jeśli chcesz zabrać rodzinę na świąteczne wydarzenie, dostaniesz znacznie więcej niż tylko światła. Daj sobie co najmniej dwie godziny na wszystkie odkrycie. Duży obszar, w którym konfigurowane są światła, ma charakter publicznego placu, podobnie jak najlepsze rynki w starym mieście. Stoje są ustawione na napoje, takie jak gorąca czekolada, kawa, ajerkoniak i ciepłe przyprawione glühwein, aby utrzymać ciepło w dłoni.

Jednym z przedmiotów dostępnych na Village Green Christmas Market są staromodne palniki kadzidła lub „palacze” o imieniu Rauchermen. Palacze honorują dar kadzidła dla małego Jezusa i są dumną tradycją Woodcraft w Niemczech.

Może być zimno, gdy wędrujesz przez zimową krainę czarów, ale nigdy się nie bój, ponieważ wszędzie ustawiają się rozgrzewające ognia, więc nie będziesz długo zimny. Gdy wędrujesz i cieszysz się światłami w głównym obszarze (zwłaszcza chłodnym nowym lekkim tunelem!), Odejdź z boku, w którym światła trwają wizytę w Mikołacie. Muzyka na żywo i karolery będą się odbywać codziennie, a renifer na żywo odwiedzi 6, 7 i 8. 8 grudnia, zobacz kalendarz wydarzeń, aby uzyskać szczegółowe informacje i czasy.

Wiele ręcznie robionych rzeczy jest dostępnych na rynku bożonarodzeniowym.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu świątecznego, sprawdź rynek. W dniu, w którym odwiedziliśmy, było wiele fajnych przedmiotów, w tym drewniane łamigłówki. Naprawdę podobały nam się oba nasze wizyty na Boże Narodzenie na Village Green, i niezależnie od tego, czy jesteś z pobliskiego w Oregonie, czy też jedzie specjalną wycieczkę, aby się tam dostać, jesteśmy przekonani.

Muzyka świąteczna na żywo i kolędący to tylko jedno, aby cieszyć się wydarzeniem świątecznym Village Green.

Vanessa Salvia jest wieloletnim niezależnym pisarzem i redaktorem. Przeczytaj jej pracę dziennikarską na Vanessasalvia.com i dowiedz się więcej o jej usługach edycji i tworzenia treści na SagemediaandMarketing.com

Związane z

Odwiedzanie Mt. Angel, Oregonas The Crow Flies, Mt. Angel, Oregon znajduje się 18 mil na północny wschód od Salem. Społeczność wiejska licząca około 4000, Mt. Angel jest prawdopodobnie najbardziej znana z niemieckiego dziedzictwa i wpływów katolickich. Mt. Angel Abbey schowany wśród toczących się, żyznych wzgórz hrabstwa Marion, Mt. Angel to wspaniałe miejsce…
3 października 2016 r. „Oregon”

Oregon: Magia i tradycja mieszają się na Boże Narodzenie w Garden Eventit, trudno mieszkać w okolicy kraju, w którym można zagwarantować, że nie będzie zimowej krainy śniegu. Ale w Oregon Garden’s Christmas in the Garden został zbudowany dla Ciebie-pop-up lodowiska, tradycyjnego niemieckiego świątecznego rynku świątecznego z 18 sprzedawcami rzemieślniczymi,…
23 listopada 2015in „Oregon”

Zajęcia rodzinne w Sunriver and Bend, Oregonset na wschodnim zboczu Kascade Mountain Range, High Pusternia w Oregonie jest miejscem surowego, naturalnego piękna, pełnego dzikiej przyrody i obfitej rekreacji. Oddzielone piętnastoma milami miasta Sunriver i Bend są popularnymi przez cały rok miejsc wakacyjnych dla rodzin odwiedzających region. Podczas gdy ulnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *