6 Miejsca podróży do podróży w Arizona Ghost Town

Kiedy ludzie wierzą w Arizona Ghost Towns, Tombstone, a także znaną strzelaninę w O.K. Corral jest najprawdopodobniej jedną z pierwszych rzeczy, które dotyczy umysłu. Prawda jest jednak taka, że ​​„miasto, które jest równie trudne do śmierci” jest wciąż dobrze zaopatane-co nie kwalifikuje go jako miasta duchów-a także jest to również gorąca atrakcja podróżnika dla tego obszaru, który nie jest ” T raczej doświadczenie, które chcesz od wizyty w mieście duchów.

Prawdziwe doświadczenie polega na sprawdzeniu kilku miast duchów w Arizonie, które są poza ubraną ścieżką, a także nie są już naprawdę zajęte. Niezależnie od tego, czy jesteś już w okolicy, aby wziąć udział w wakacjach Ranch w koleś i chcesz wchłonąć znacznie więcej Dzikiego Zachodu, czy po prostu przechodzą w podróż, kosztuje dzień lub dwa (lub trzy), idąc do tych miast duchów Produktuje wiele długotrwałych wspomnień, oprócz oferowania świetnych rustykalnych możliwości obrazu.

Więc jakie są kilka najlepszych, które powinieneś sprawdzić?

Rubin
Położona zaledwie cztery mile na północ od granicy Meksykańskiej, a także 50 mil na południe od Tucson, Ruby jest historycznym klejnotem miasta, które warto rzucić okiem na życie zachodnie 100 lat temu. Górnicy zostali przyciągnięci w tym obszarze w 1877 r., W dobrobycie kopalni wywołującej ludność, a także życie miasta, aby rosnąć w XX wieku. Jednak kopalnia zamknięta w 1940 r., A także Ruby, została całkowicie porzucona do 1941 roku.

Wejście do Ruby, jednego z najlepiej zachowanych miast duchów w Arizonie.

Gdzie się zatrzymać:
Znajdź przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w pobliżu Ruby w Arizonie od konwencjonalnych hoteli po osobiste wypożyczalnie wypożyczalni:

Miasto ma też trochę makabryczną historię, ponieważ jest to miejsce największej obławy w historii południowego zachodu po trzech podwójnych zabójstwach między 1920 r. A także 1922. Dziś Ruby jest pełna wielu pustych budynków pozostawionych po takich Jako dom szkolny, a także biuro publikacji, a także inne oznaki dawnego życia miasta, takie jak plac zabaw, a także sprzęt górniczy.

Fairbank

Najlepiej osiedliło się wzdłuż rzeki San Pedro w hrabstwie Cochise, miasto Fairbank miało miejsce, a także praktyczne od 1881 r. Do lat 70. XX wieku. Ponieważ znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Tombstone, działał jako przystanek kolejowy, a także główny punkt połączenia między tam, a resztą kraju. W najwyższym punkcie tylko około 100 mieszkańców mieszkało w Fairbank, co powoli spadało przez lata aż do całkowitego opuszczenia wszystkiego.

Gdzie się zatrzymać:
Kliknij tutaj, aby odkryć przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w pobliżu Fairbank w Arizonie od konwencjonalnych hoteli po osobiste wypożyczalnie wypożyczalni.

To zabawny ślad w historii, aby udać się, a także posmakować życia na Starym Zachodzie. Nadal istnieje wiele konstrukcji do wędrówki, a także wymeldowanie się, takie jak budynek, w którym mieścił się biuro publikacji, saloon, a także stary hotel, dom szkolny, stały z nogą, mostem kolejowym i platformą , cmentarz, a także dom mieszkaniowy z lat dwudziestych.

Odkryj budynek w Fairbank, który po mieście publikowanym, saloonem i sklepem wielofunkcyjnym.

Powyższy obraz funkcji pokazuje kilka budynków w Fairbank, które po mieście publikowanym biurze, saloon i sklepu ogólnokrajowym.

Gleeson

Podczas I wojny światowej narodziły się produkcja miedzi, a także miasta o takich zasobach, jak Gleeson. Znaleziono zaledwie 89 mil na południowy wschód od Tucson, to bezczynne, brudne zachodnie miasto prosperowało przez 39 lat w latach 1900–1939, a także nadal domy w wielu starych budynkach. Odwiedzający mogą zobaczyć ruiny więzienia, szpitala, cmentarza, salonu, instytucji i strefy górniczej. W rzeczywistości zaledwie kilka lat temu więzienie zostało odnowione w muzeum, co jest rzadkością w tych miastach, które zostały pozostawione z czasem.

Gdzie się zatrzymać
Kliknij tutaj, aby odkryć przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w pobliżu Gleeson w Arizonie od konwencjonalnych hoteli po osobiste wypożyczalnie wypożyczalni.

Sasco

Na zachód od Red Rock w regionie Pinal znajduje się mało znane miasteczko duchów, Sasco, które pochodzi od akronimu „Southern Arizona Hemelter Company”, a także wtedy, gdy obszar służył wielu górników. Został założony w 1907 roku, a także zajęty do początku lat 30. XX wieku, kiedy wiele jego budynków zostało zburzonych. Jednak wciąż stoi wiele ruin, które są przyjemne do spacerów, takich jak Old Rockland Hotel, a także więzienie SASCO.

Gdzie się zatrzymać
Kliknij tutaj, aby odkryć przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w pobliżu Sasco w Arizonie od konwencjonalnych hoteli po osobiste wypożyczalnie wypożyczalni.

Pearce

Około 27 mil na południe od Wilcox jest Pearce jednym z najlepszych historycznych miast duchów w okolicy. Podobnie jak wiele innych miast duchów w południowej Arizonie, Pearce powstał w latach 90. XIX wieku, osiągnął szczyt około 20 lat później, a także zmarł od końca lat 30. do początku lat 40. XX wieku.

W Pearce jest wiele ruin, w tym więzienie.

W 1919 r. Miasto miało n jako nnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *