AK Monthly podsumowanie: maj 2019

Przygodowa Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Tak wiele dobrego wydarzyło się w tym miesiącu – ale zamierzam otworzyć się z historią.

Musiałem kupić nowy stanik bez ramiączek przed podróżą Antigua, więc poszedłem do Victoria’s Secret. Wypróbowałem swój zwykły rozmiar, 36b, wraz z około 34bsem i 34cs i 36cs tylko po to, aby zakryć bazy i nic nie pasuje do mnie. Westchnąłem i postanowiłem zadzwonić do sprzedawcy, aby zostać zmierzonym. Większość kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika; Prawdopodobnie też byłem wyłączony.

„Nosiłem 36B na zawsze”, powiedziałem jej, gdy rani ona taśmę wokół mnie. „Wcześniej 34b. Ale moje ciało się zmieniło, odkąd zacząłem ćwiczyć – może jestem C? ”

“Nie ma miodu. Jesteś 32dd. ”

Blanszowałem. „Kurwa, żartujesz sobie?”

“Nie. To jest twój prawdziwy rozmiar. ”

32dd. Pinnacle. Dosłownie najlepszy rozmiar, jaki istnieje na planecie. Czy naprawdę miałem podwójne moje dorosłe życie bez pojęcia?! Widocznie.

Następną godzinę spędziłem na kilkudziesięciu stanikach – wszelkiego rodzaju kształtach i stylach. Okazuje się, że jej pomiar nie był przypadkiem. 32dd idealnie mi pasuje. A teraz muszę kupić zupełnie nową kolekcję stanika, ponieważ zdałem sobie sprawę, jak źle mi pasowały. Nie powinieneś wydostać się z szczytów jak sufle.

Czy w wielkim schemacie rozmiar stanika naprawdę ma znaczenie? Nie, oczywiście nie. Ale i tak krzyczę z dachów, ponieważ była to taka dobra niespodzianka.

Czuję się jak Dorota w czarodzieja Oz. Przez całe życie żyłem jak idealnie przeciętny B-cup i kto wiedział, że mam podwójne D.

Odwiedzone miejsca

Nowy Jork, NY

Long Bay, English Harbour, St. John’s i Turner Beach, Antigua

Ansonia, Ct

Zdjęcie: Brendan Van Son

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Niesamowita podróż do Antigui. To jedna z najlepszych podróży, które odbyłem od bardzo długiego czasu i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z tobą wszystkimi historiami. Traverse przyciąga mini-konferencję dla twórców treści podróży na tej cudownej małej wyspie. Wszyscy zostaliśmy w tym samym ośrodku All Inclusive, werandzie, wybraliśmy działania, które chcieliśmy wykonać, i w zasadzie mieliśmy otwarty bar na siedem dni z rzędu.

Antigua to wspaniała mała wyspa Karaibska – i tak łatwo dostać się z Nowego Jorku, z lotami bez przerwy na wielu liniach lotniczych! Rozległe w hamakach wodnych było chwalebne, podobnie jak sprawdziłem rynki i zjadł najsłodszy czarny ananas, charakterystyczne owoce Antigui. Jadąc na katamaranie, przyjmując zachód słońca, a także gali się nad widokiem Shirley Heights – po prostu czystej magii. I inspiruję się, gdy spędzam tyle czasu z moimi kreatywnymi kolegami! Niedługo spodziewaj się więcej na Antigui.

Zebranie ponad 1000 USD dla Naral Pro-Choice America. Po atakach na prawa reprodukcyjne w Stanach Zjednoczonych założyłem zbiórkę pieniędzy na przygód Kate na Facebooku – i tak wielu z was włożyło się. Uwielbiam, że mogę liczyć na to, że staną ci niesprawiedliwość i postawić swoje pieniądze to. Dziękuję Ci.

Widząc BLKS, nową grę poza Broadwayem. Uzyskałem bilety na ten program w nowym teatrze MCC w Hell’s Kitchen. Ta sztuka była tak zabawna, że nie mogłem przestać się śmiać! Jest nazywany „jak Broad City lub Girls, ale z czarnymi kobietami” i to jest dość na nosie – choć bardziej jak Broad City. Program to około trzech dwudziestokilkuletnich czarnych kobiet mieszkających na Brooklynie i radzenia sobie z życiem, kochanymi i pieprzonymi, które przedstawia Nowy Jork. Uwielbiałem to i powinieneś to zobaczyć.

Znajdowanie pociągu K na wolności. Pewnej nocy czekałem na pociąg A przy Canal Street i pociąg Kl. Na lokalnym torze! Jest to szalone, ponieważ pociąg K nie jest w służbie od 1988 roku. Jak w czasie, gdy Reagan był prezydentem. W jakiś sposób pociągi wciąż mają te stare znaki, a z kluczem sześciokątnym niektórzy dowcipni byli w stanie przekształcić je w pociąg K. Dziwaczny.

Opublikowałem go do subredditów w Nowym Jorku i stało się to wirusowe. Zawsze jest trippy, gdy twoi czytelnicy rozpoznają Cię na Reddit!

Zrobienie profesjonalnych zdjęć w Soho. Naprawdę podobał mi się żółta sukienka, którą dostałem na Antiguę, więc zatrudniłem fotografa z Airbnb Doświadczenia, aby zrobić sesję zdjęciową. Miło jest wreszcie mieć dobre profesjonalne zdjęcia w Nowym Jorku!

Spędzanie czasu z dwoma moimi małymi kochanymi. Dwa małe dzieci w moim życiu niedawno zamieniło się w ubocie potężnych małych dzieci. Uwielbiam spędzać z nimi czas. I stopiłem się na kawałki, gdy jeden mały chłopiec po raz pierwszy zrobił dwa kroki. A teraz uwielbia dźgnąć mnie mieczem i chichotać, gdy krzyczę i udawam, że jestem zraniony.

Dużo zabawy w Nowym Jorku. Nowe jedzenie, nowe napoje, zabawne czasy z przyjaciółmi.

Wyzwania

Utrata przyjaciela. Więcej informacji na dole tego postu zobacz „In Memoriam”. I szczerze mówiąc, ilekroć ktoś umiera, jest to absurdalne narzekanie na wszystko, co wydarzyło się w tym miesiącu.

Dwóch moich bliskich kumpli poruszyłonullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *