To, jak ostatecznie byłem odnoszącym sukcesy pisarzem blogu podróżniczego – moje najmądrzejsze decyzje

Kate z przygód zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Jak ostatecznie byłem odnoszącym sukcesy blogerem podróży? Na pewno nie było celowe od samego początku! Kiedy zacząłem przygód Kate w 2010 roku, nie miałem koncepcji, mogłem nawet zarabiać na blogu.

Niedawno sprawdziłem odstier Outlier książki Malcolma Gladwell, co wyjaśnia dokładnie, w jaki sposób konkretne osoby zakończyły się sukcesem. Ludzie zwykle wierzą, że genialne prowadzi do sukcesu – na przykład, że bramy wydatków zakończyły się sukcesem, ponieważ był tak mądry.

Ale to nie wszystko. Inteligencja jest istotnym czynnikiem. Podobnie jest trudna praca. Także jest jednak szansa – niezależnie od tego, czy się rodzi we właściwym czasie, ma właściwe tło, czy kosztuje lata nowej rozrywki, która ostatecznie staje się realną karierą.

Bill Gates był mądry, a także ciężko pracował, jednak miał również nieograniczony dostęp do laboratorium komputerowego jako nastolatek – coś tak niezwykłego w tym czasie, gdy było prawie niespotykane. To pozwoliło mu uzyskać znacznie więcej metody obliczeniowej niż jego rówieśnicy, zapewniając mu niemal niezrównane doświadczenie, zanim ustalił Microsoft.

Po przeczytaniu tego zacząłem wierzyć o każde wydarzenie w moim życiu, które sprawiło, że stał się odnoszącym sukcesy blogerem podróży. Po odrobinie zastanowienia się skoncentrowało się na usunięciu. Było to pochłonięte wczesną siecią mediów społecznościowych, która nauczyła cię dokładnie, jak rozwijać własną stronę internetową. Był to profesor, który decydował o mojej perspektywie podczas pierwszego semestru na studiach. Dostawało to jedno z najwcześniejszych zadań w sieci społecznościowej dla firmy turystycznej. Przeprowadził się do Europy za każdym razem, gdy rynek blogów turystycznych był najsilniejszy w Europie. Podobnie jak daleko, znacznie więcej.

Kiedy wszystkie te informacje natychmiast się słyną, byłem oszołomiony.

Kiedy patrzysz na moje życie, od moich narodzin do dziś, nie tylko nie jest zaskakujące, że skończyłem w tej karierze – wydaje się nieuniknione, że ostatecznie stałbym się ekspertem blogerem podróży.

Kiedy się urodziłem, miałem niezwykłe włosy.
Uprzywilejowane otoczenie od urodzenia (obecne 1984)

Nie możesz zacząć badać mojego życia bez uprzedniego uznania mojego przywileju. Dorastałem biały, a także katolicki w dzielnicy klasy średniej w Massachusetts z wielkim systemem instytucji. Nie dorastałem nigdzie blisko bogatych, a także moja młodzież była pod pewnymi względami trudna, jednak byłem ogólnie w wyjątkowo uprzywilejowanej pozycji.

Moje życie nigdy nie było trudniejsze z powodu mojej rasy, religii, seksualności, tożsamości płciowej, pochodzenia gospodarczego lub narodowości. W rezultacie szanse pojawiły się szybciej i często dla mnie tak dobrze, jak nie musiałem pracować tak trudne jak większość ludzi.

W tamtym czasie nie było tak, szczególnie gdy poszedłem na studia, a także otoczony przez młodzież z nieprzyzwoicie bogatych rodzin, jednak teraz dokładnie rozumiem, w jaki sposób mój przywilej przyniósł mi sukces.

Książka do czytania dziewczyny (przez Pixabay)
Wychowanie intelektualne z obsesją geograficzną (1989–1995)

Od momentu, gdy zacząłem szkołę, miałem się wyróżniać. Utożsało się to z tego, że jest to trudne, jak to możliwe, a także uzupełniać moje prace szkolne inne zajęcia, takie jak lekcje gry na fortepianie, a także ciągłe czytanie. Dramat i muzyka były moimi głównymi zainteresowaniami; Sporty nie miałem jednak wykwalifikowanego ani entuzjastycznego sportowca.

Nie mogłem ci powiedzieć, kiedy zaczęła się moja fascynacja geograficzna – nie mogę pamiętać, że nigdy tam nie ma. Rozumiem tylko, że za każdym razem, gdy dostałem mapę, zgubiłem się w niej. Gdy tylko mogliśmy sprawdzić książki non -fiction w szkole, zrobiłem to do sekcji 900s, a także wybiorę książkę o innym kraju co tydzień.

Miałem podkładkę z mapą świata. Byłem z tym pochłonięty, a moje gospodarstwo domowe co noc składało mnie na krajach. (Moja mama zrobiła mi zdjęcie z podkładką w dniu, w którym delegowałem podróż.)

Jakiego rodzaju młodzieńca byłem? Byłem młodzieńcem, który miał trudności z pozostawieniem swojej książki z biblioteki Etiopii na jej zajęciach magii matematycznej po szkole. (Boże, nienawidziłem tej klasy. Byłem najmłodszym młodym, a także jedyną dziewczyną.)

Pchanie akademickie jest tym, co zapewniło mi moją całe życie etykę pracy, a także podoba mi się geografia, ostatecznie stała się podobna do podróży.

Dorastanie marzyciela (1989-2002)

Istnieje cytat Jacka Donaghy z 30 Rock, który uwielbiam: „Pierwsze pokolenie przybywa do tego kraju, a także pracuje palcami do kości. Drugie pokolenie idzie na studia, a także produkuje nowe innowacje… snowboardy trzeciej generacji, a także zajmuje zajęcia. ”

Moje gospodarstwo domowe jest w USA od dłuższego czasu, jednak byłem tradycyjnym dzieckiem trzeciego pokolenia. Obaj moi rodzice byli pierwszymi ludźminullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *