Przewodnik budżetowy z plecakiem: Republika Południowej Afryki

Czy myślałeś kiedyś o plecakach z Afryką Południowej, jednak wierzyłeś, że to kosztuje dużo pieniędzy? Cóż, uwierz jeszcze raz. To jest przystań plecaka. Tak, niektóre wycieczki, a także rzeczy na tej metodzie, będą cię trochę bardziej niż inne kraje, jednak stosunek jakości do ceny w tym kraju jest niesamowity! Jeśli jesteś z Europy lub Ameryki Północnej, odkryjesz koszt podróży tutaj, aby był tańszy niż w domu.

Ile będzie kosztować Republika Południowej Afryki?

Budżet z Afryki Południowej
119 USD/dzień dla 2 osób.

Kwota ta obejmuje wynajęcie samochodu, płacenie za benzynę, chodzenie do parków narodowych, kupowanie artykułów spożywczych w supermarkecie zamiast jedzenia w restauracjach, picie piwa i wina, a także pozostanie w ładnych zakwaterowania turystów.

[widget id = ”Text-83 ″]
Zakwaterowanie budżetowe:

Backpackers (pensjonaty) w Południowej Afryce to kilka z najlepszych zakwaterowania, jakie odkryjesz w dowolnym miejscu na świecie. Mają wszystkie udogodnienia, o którym turysta może marzyć, a także więcej! Podwójna przestrzeń z fantastycznymi obiektami będzie kosztować od 30 do 50 USD.

Jedzenie:

Restauracje w Południowej Afryce mają podłączony podłączony metod kosztów zachodniej z ich menu. Większość plecaków planuje budżet, to kupowanie artykułów spożywczych w supermarkecie (najpopularniejszy wybór n ’Pay), a także posiłki w turystycznych plecakach. Jako przykład: paczka 4 piersi drobiowych kosztuje 1,50 USD, tradycyjne południowoafrykańskie kiełbaski kosztują 5 USD, a także ser wynosi około 3 USD za blok. Ceny sklepu spożywczego są znacznie tańsze niż koszty w Ameryce Północnej.

Opłaty z parku narodowego:

Jeśli zmierzysz się tak samo, jak bardziej widoczny Park Narodowy Krugera, spodziewaj się, że wiele innych pojazdów próbuje obowiązywać dziką przyrodę. Jeśli chcesz zrobić ekscytujące, mniej widoczne safari, sprawdź Park Narodowy Addo, Park Narodowy Umfolozi, a także podmokłe mokradła. Masz nawet wybór, aby zrobić safari, które bardzo polecamy! Sprawdź tę stronę internetową, aby uzyskać informacje na temat parków narodowych w Afryce Południowej, a także opłat za wstęp.

Alkohol:

Alkohol jest niedrogi w Południowej Afryce. Wino kosztuje około 5 USD/butelkę w sklepie spożywczym, a regionalne piwo jest niedrogie w barach z turnikiem, około 1,50 USD/butelkę.

Miejsca do zobaczenia w Południowej Afryce

Kapsztad: Piękne Kapsztad jest koronnym klejnotem Republiki Południowej Afryki. Przytulając morze wysoką górą stołową w rdzeniu, a także uroczym terenie portu, opuszczenie tego miasta może być trudne.

STELLENBOSCH: Kto chce jechać do Południowej Afryki, nie próbując win? Stellenbosch, a także obszar Robertsona to idealne lokalizacje do wyruszenia na wycieczkę wina, a także próbki kilku najlepszych odmian winogron. Upewnij się, że trzymasz się czasu, a także sprawdź samo miasto Stellenbosch, które oferuje historyczne budynki, a także zabawną młodą atmosferę. Aby wszystko, co wymaga zrozumienia podróży do Stellenbosch, sprawdź ten użyteczny przewodnik Stellenbosch.

Addo National Park: Nasz ulubiony park narodowy w kraju, Addo ma mnóstwo słoni, niektóre zebry, a także kilka lwów. Jest znacznie cichszy i łatwiejszy w nawigacji niż Kruger, a także czujesz, że jesteś na wolności.

Dzikie wybrzeże: Prawdopodobnie najbardziej malowniczy region w całej Afryce, dzika linia brzegowa jest absolutnie zapiera dech w piersiach. Pamiętaj, aby zatrzymać się w Port St. John’s i Coffee Bay.

Chcieć więcej? Sprawdź szalonego turystę pod kątem 15 niesamowitych rzeczy do występu w Południowej Afryce!

Jaki jest plan budżetowy w Południowej Afryce?

Zakwaterowanie budżetowe
Plan budżetowy w Południowej Afryce nazywa się „turystami”. Zwykle jest to czyjś dom, który przekształcili w pensjonat. Niektóre lokalizacje mają tylko 2 pokoje, inne mają wiele pokoi. Zasadniczo istnieje wspólna kuchnia, wspólne wyposażenie łazienki, bar, a także strefa restauracyjna, a także zwykle jakiś podwórko. Ci plecakowie są funky, a także mają naprawdę zabawny klimat. Zadowolisz wielu podróżników regionalnych i zagranicznych, jeśli pozostaniesz w nich. Innym wyborem jest rozbicie namiotu kempingowego na podwórku. Wiele osób to robi. Kosztuje znacznie mniej, a także masz wybór korzystania z łazienki, kuchni, a także innych udogodnień.

** Kozie Uwaga: bezpłatne broszury są oferowane w sklepach spożywczych, a także w turysach o nazwie „Coast to Coast” i „Alternative Trasa”. Tego wykorzystasz, aby odkryć zakwaterowanie dla plecaków/hostelu.

Czy powinienem wynajęć pojazd w Południowej Afryce?

Wynajmować pojazd w S.A

TAK! Jedyny inny wybór do poruszania sięUth Africa albo kupuje pojazd, jeździ autobusem Greyhound, albo zabiera autobus Baz. Autobus BAZ przechodzi między bardziej znanymi miastami, odchodząc w określone dni, a także odrzucając podróżników w wyznaczonych „turystycznych”. To nie jest idealne, a nie umożliwia żadnej elastyczności ani przestrzeni do spontaniczności.

Z własnym pojazdem możesz iść wszędzie, gdzie chcesz, kiedy tylko chcesz!

** Koza Uwaga: Możesz wynajęć mały chevy stymulowanie pojazdu w Internecie w Carhire3000 online za zaledwie 20 USD/dzień, w tym ubezpieczenia ubezpieczeniowe, a także opłatę za zwolnienie w innym mieście.

Zalety budżetowe planują plecak w Południowej Afryce:

Zalety z plecakiem S.A

Istnieje wielu profesjonalistów z plecakiem Południowej Afryki. Jest to miejsce cudów, doświadczenia i różnorodności. Sam kraj jest tak niesamowity, że zapytasz, dlaczego nigdy wcześniej nie wierzyłeś o przybycie tutaj. Programu, którego nie możemy wymienić wszystkich, jednak tutaj jest kilka najbardziej oczywistych profesjonalistów do plecaków w Południowej Afryce.

Parki narodowe:

Rozległe użytki zielone, dobrze oznaczone torby, a także mnóstwo dzikiej przyrody, są tym, co odkryjesz w parkach narodowych w Południowej Afryce. Sprawdź Elephant Addo, Umfolozi, Mokradła St. Lucia, a także Kruger Park. Niezwykle sugerujemy wykonanie safari z napędem, tak interesujące jest znalezienie tak samo jak stado lwów lub stado słoni i bycia jedynymi w pobliżu!

Zobacz nasz post: South African Safari – Parki narodowe, na które możesz sobie pozwolić

Dzikie Życie:

Każdego dnia natkniesz się na jakąś egzotyczną dziką przyrodę, niezależnie od tego, czy jest to ptak, zebra, wąż, pingwin czy lw! Zawsze jest coś wspaniałego do zobaczenia.

Południowoafrykanie:

Mieszkańcy Republiki Południowej Afryki są niezwykle gościnni, a także żądni przygód ludzie, którzy mają wiedzę na temat swojego kraju. Jeśli wymagasz wskazówek, ktoś do piwa lub jeśli szukasz miejsca fantastycznego, po prostu zapytaj lokalnego!

Żywność:

Jedzenie jest znacznie bardziej zróżnicowane niż reszta Afryki, z restauracjami z Michelin, indiańskimi i holenderskimi wpływami, a także zachodnimi standardami.

Winerie:

Oszałamiające tła, smaczne wina, a także bezpłatne degustacje w większości winnic!

Sceneria:

Od mokradeł do linii brzegowej po góry, ta lokalizacja ma wszystko. Wybierz się na przejażdżkę, a także zobacz wszystkie wspaniałe obszary Południowej Afryki.

Sporty i zajęcia ekstremalne:

To jest doświadczenie Junky’ego! Możesz nurkować w klatkach z fantastycznymi białymi rekinami, skakać jedną z największych linii Bungee na świecie, Sky Dive, Parasail, Zip-line z dżungli, zegarek wielorybów, nurkowanie, surf !

Wady podróży w Południowej Afryce:

Wady plecaków S.A
Bez względu na to, jak fantastyczny jest kraj, zawsze będzie kilka wad, aby połączyć się z profesjonalistami. Republika Południowej Afryki jest tak pełna znakomitych doświadczeń, jednak jest kilka rzeczy, na które należy uważać.

Podróżowanie tutaj nie ma wielu wad, jednak kilka, które się wyróżniają, są wymienione poniżej.

Rasizm:

Dyskryminacja między Afrikanerami (potomkami holenderski), Anglii, a także rodzimych Południowych Afrykanów, jest nadal rozpowszechniona nawet dzisiaj. Upewnij się, że udasz się do Muzeum Dystryktu 6, a także innych podobnych do Kapsztadu, aby uzyskać znacznie lepsze zrozumienie tego okropnego tematu.

Koszt transportu:

Możesz wziąć autobus Baz, autobus Greyhound, kupić pojazd lub dzierżawić samochód. Jednak wszystkie te wybory są dość drogie, a także nie jest precyzyjnie przyjazne dla plecaków.

Wskaźnik przestępczości:

Johannesburg i Kapsztad mają kilka największych wskaźników przestępstw na świecie. Zachowaj ostrożność podczas podróży po tych miastach, a także wszelkiego rodzaju innych ogromnych miast w Południowej Afryce. Nie trzymaj na sobie kosztowności podczas spaceru, weź taksówkę w nocy i zablokuj drzwi pojazdu podczas jazdy. Nigdy nie zatrzymuj się na autostradę lub kogoś innego, co wydaje się mieć problemy z pojazdem, 9 razy na 10 będzie to konfiguracja, a także zostaniesz okradziony lub sprawdzony samochodem. Po powiedzeniu tego wszystkiego spędziliśmy 5 tygodni na prowadzeniu tego kraju, a także nie mieliśmy ani jednego problemu.

Rodzaje innych podróżników i plecaków:

Rodzaje podróżników

Ludzie, którzy podróżują z Afryką Południową lub ogólnie Afrykę, są zwykle bardziej dojrzali niż podróżnicy w innych częściach świata. Większość podróżników ma około 25 lat starszych. Podróżni, których zaspokojesz podczas plecaków z Południowej Afryki (angielskich i holenderskich potomków), Europy i Ameryki Północnej. Odkryjesz również, że wiele osób wykonuje wolontariat.

VISA RegulatiONS dla Republiki Południowej Afryki:

Przepisy wizowe

90 -dniowa, bezpłatna wiza przy przyjeździe jest oferowana na skrzyżowaniach granicznych lądowych, a także na lotniskach dla obywateli UE, USA, krajów Wspólnoty Narodów, większości krajów Ameryki Południowej, Izraela, krajów skandynawskich, a także kilku innych.

Republika Południowej Afryki to prosty kraj do wejścia!

Wymagania wejścia do Afryki Południowej:

Wymagania wstępne
Wymagasz, aby mieć co najmniej jedną pustą stronę w swoim paszporcie, dowód szczepienia żółtej gorączki, jeśli pochodzą z innych części Afryki lub Ameryki Południowej, a także dowód na dalsze podróże (powiedzmy oficjalne strony internetowe, jednak nie musieliśmy pokaż cokolwiek).

Zdrowie w Południowej Afryce:

Zdrowie w S.A
Fantastyczną rzeczą w Południowej Afryce jest to, że nie wymagasz przyjmowania tabletek anty-Malaria! Jedynymi obszarami wysokiego ryzyka są Mpumalanga, Limpopo (w tym Park Narodowy Kruger), Zululand, a także w pobliżu granicy z Mozambikiem. Większość podróżników nie zawraca sobie głowy przyjmowaniem tabletek, które mogą być kosztowne, kłopotliwe, a także zawiera długą listę efektów ubocznych. Jest to program, twój wybór, jednak opowieści o chorobie malarii, a także złe reakcje medyczne są zwykle słyszane tylko poza tymi granicami. Malarone ma obecnie mniej efektów ubocznych niż inne tabletki na rynku.

[widget id = ”Text-84 ″]

Telefon i sieć w Południowej Afryce:

Telefon i Internet
Będziesz zaskoczony brakiem sieci w Południowej Afryce… cóż, i tak brak przyzwoitej sieci. Dla zachodniego kraju pierwszego świata są poważnie opóźnione w dziale internetowym. Jest to powolne, a także kosztuje wiele do użycia. W niektórych restauracjach, a także turystów jest Wi-Fi, jednak zwykle nie jest to wystarczające, aby móc przesłać wszelkiego rodzaju zdjęcia, a także połączenie, a także wycofać się. Bardzo frustrujące. Koszty kart SIM kosztują około 25 USD, jednak jeśli jedziesz w kraju, konieczne jest posiadanie telefonu w sytuacji sytuacji awaryjnej. Ponadto to świetna koncepcja dzwoniący do plecaków z wyprzedzeniem, aby zarezerwować pokój.

Kiedy jest najlepszy czas, aby pojechać do Afryki Południowej?

Pogoda w S.A
Od września do listopada, a także od kwietnia do maja to najlepsze czasy, aby udać się do Południowej Afryki, jednak czasy te mogą modyfikować w zależności od podróży. W tych miesiącach temperatury nie są tak gorące ani chłodne, a niebo są najwyraźniejsze. Nie martw się jednak, możesz pojechać do Południowej Afryki o każdej porze roku, a także nadal być dość wygodnym. Jeśli planujesz wejście na wyższe wysokości, podobnie jak te otaczające góry Drakensberg, lepiej odwiedzasz w cieplejszych miesiącach. Klimat jest jednak najsuchszy w miesiącach zimowych, co ułatwia plamienie zwierząt, ponieważ mają tendencję do gromadzenia się wokół stawów, a także rzek.

South Africa Safari: Parki narodowe, na które możesz sobie pozwolić

Blogi podróży Południowej Afryki

Planowanie budżetowe przewodniki plecakowe

Czy ten artykuł zasługuje na twoją tablicę?

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *