Masz dość otwierania drzwi rękami? Wypróbuj otwieracz do drzwi Hookeya bez dotyku, a także wielo-narzędzia

Niedawno dostałem Hookeya, otwieracz do drzwi bez dotyku, a także na narzędziu. Uważałem, że rzeczy, które dotykam podczas Covid-19, a także dotykając drzwi, a także dotykanie klawiatur, kiedy dokonuję zakupu, to dla mnie dwa „gorące miejsca”, których staram się unikać. To narzędzie ułatwia zapobieganie korzystaniu z rąk dla obu, a także odkryłem, że wykorzystuję to znacznie częściej, niż wierzyłem.

Hookey jest niewielki i lekki, ale wykonany z wyjątkowo solidnego mosiądzu. Obejmuje krawędź do otwarcia drzwi naciśnięcia, haczyka do otwarcia drzwi ciągnięcia, przycisku guzików, punktu rysika, a także otwieracz do butelek. Szybko przyczepia się do klucza.

Użyłem go do otwierania wszystkich drzwi, w tym drzwi ekranu mojego sąsiada, kiedy poszedłem na nią sprawdzić. Wykorzystałem go do otwarcia chłodnicy mlecznej w sklepie spożywczym, a także chłodnicy piwa na rynku społeczności. Użyłem go do wciśnięcia przycisków windy, a także do nacisku przycisku przejścia dla pieszych. Są one wykonane i dystrybuowane w Stanach Zjednoczonych, a także są dość niedrogie za 15 USD za jedną, 25 USD za dwa, a także 48 USD za cztery.

Powiązany

Michigan’s Heritage Park w Hilt’s Landingopen dla publiczności 6 czerwca odwiedziliśmy park Heritage w Michigan w Hilt’s Landing na początku tego tygodnia. Związane z Lakeshore Museum Center najnowsze miejsce historyczne jest pod budowaniem od pewnego czasu. Atrakcja sezonowa (obiekt jest obecnie otwarty w czerwcu z październikiem), odwiedzający dziedzictwo Michigan…
22 czerwca 2015in „Historia i zabytki”

Trzy przyjazne dzieciom restauracje w hrabstwie Door, Wisconsindoor County, Wisconsin to mekka dla smakoszy. Od wielokrotnie nagradzanych winiarni po gotowania na kolacje, piekarnie, a także Bistros, to, czego nie odkryjesz w cenionym miejscu wakacyjnym Wisconsin, jest mnóstwem normalnych lokali gastronomicznych.
30 czerwca 2011 w „Food & Drink”

Restauracje na Półwyspie Long Beach, jeśli sprawdziłeś nasze najnowsze wydanie 10 metod, aby cieszyć się Półwyspem Long Beach w Waszyngtonie, zauważysz, że lubimy odkrywać zakątek kraju, który jest zachwycający w zakładach przemysłowych i łańcuchowych. Dokładnie to samo dotyczy restauracji, a także w dół 28-kilometrowego odcinka ziemi. powszechnie wymienione jako…
20 sierpnia 2015in „Feed Me”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *