4 wiele luksusowych domków w Courchevel 1850 – Przewodnik po Alpach francuskich

Courchevel to ośrodek narciarski w Alpach francuskich. Jest to część największego na świecie powiązanego obszaru narciarskiego, Les Trois Vallées. Courchevel odnosi się do miast, a zatem nazwa ma dodaną liczbę w zależności od obszaru, w którym przebywasz, na przykład Courchevel 1300 (Le Praz), Courchevel 1550, Courchevel 1650 (Moriond) i Courchevel 1850.

Poniżej znajdziesz luksusowe domki w Courchevel 1850 i to, co czyni je tak wspaniałymi.

Spis treści

1. Chalet Edelweiss w 1850 roku
2. Chalet 777 w 1850
3. La Bergerie w 1850 roku
4. Perła Chalet w 1850

1. Chalet Edelweiss w 1850 roku

Wchodząc przez drzwi wejściowe i zostaniesz powitany przez dzieła sztuki, które widzisz tylko w muzeach. Wydaje się, że w 2012 r. Właściciel otworzył „Mougins Museum of Classical Art” w południowej Francji, prezentując swoją kolekcję. Chalet Edelweiss to Bouche Amuse.

Edelweiss to bardzo domek z ośmioma sypialniami, idealny dla rodzin, a także idealny domek imprezowy. Wszystko wewnątrz i na zewnątrz jest wspaniałe. Każdy pokój ma najnowsze technologie i projekty; Jest tutaj bardzo nowoczesny i chrupiący. Świetnie się bawić w drodze do własnego basenu, klubu nocnego, kina i baru.

Zdjęcie CDN.LEOTRIPPI.com
Jeśli zgubisz się, twój 6-osobowy zespół prywatnego personelu może towarzyszyć ci tam, gdzie musisz być. Nie musisz jeździć na nartach podczas pobytu w tej rezydencji. Mimo to, jeśli zdecydujesz się na kilka osób na śniegu, wewnętrzny instruktor narciarski będzie cierpliwie czekać w pokoju bagażowym. Kiedy będziesz gotowy, on/ona może cię oderwać nietkniętymi utworami przed jedzeniem w jednej z licznych restauracji z gwiazdką Michelin na stokach.

2. Chalet 777 w 1850

W tej chwili sztuka wydaje się być tematem w Courchevel, ten domek jest silnym rywalem dla Edelweiss, nie tylko sąsiadującym o samym szaleństwie, ale także domów obrazów, rzeźb, oryginalnych rysunków, litografii i jedwabnej ekranu przez dobrze znane Międzynarodowi artyści, tacy jak Picasso, Dali, Mathieu, Hartung, Miotte. Niesamowite.

Piano Hilton McConnico będzie czekać na ciebie w okolicy muzycznej, aby zachwycić gości. Szampan i kanapki mogą być stworzone przez bardzo utalentowanego szefa kuchni, a personel, który im służy.

Oczywiście ten domek ma sypialnie, w sumie osiem, ale nie zastanawiajmy się, gdzie zagłówek jest wiele bardziej ekscytujących rzeczy do odkrycia.

Parter ma pokój filmowy, stół bilardowy, salę rozrywkową, salon i własny klub nocny! Dolne parter ma jeszcze znacznie więcej rozkoszy, zapewniając miejsce zabaw dla dzieci, obszar fitness, sauna i hammam medspa, basen, wir, a nawet sala do masażu.

3. La Bergerie w 1850 roku

Zdjęcie MMFE
Zbudowany zaledwie trzy lata temu z powodu tego, co kiedyś była restauracja „Bergerie”, 2013/14 była pierwszym sezonem, w którym nowy Chalet został otwarty w Courchevel. Kopa jest naprawdę niezwykła, od wykładzin po krzesła, tak, codzienne meble, ale nie tak, jak kiedykolwiek je widziałeś.

Kopa została opracowana z wielkim przemyśleniami, a sypialnie doskonale ułożone są dla rodzin, dzieci i grup przyjaciół, i zadziwiające jest to, że w domku znajduje się masażysta i urok terapeuty, który znajduje się na dolnym parterze obok uderzającego basen . Chalet oferuje również Technogym.

W sumie domek śpi 14 osób poprzez asortyment pięknych sypialni z łazienkami wystarczająco dużymi na przyjęcie przy basenie.

4. Perła Chalet w 1850

Ten domek jest regularną funkcją francuskiej telewizji ze względu na wyjątkowy poziom obsługi klienta. Ma w sumie 10 pracowników, w tym menedżerów, gospodarzy, masażystów, szoferów, szefów kuchni i gospodyń domowych u gości Chalet Beck and Call. Nie ma nic, czego menedżer nie może zorganizować, w zeszłym roku zespół pracował razem, aby stworzyć różne niespodzianki każdej nocy w sypialniach swoich gości, niespodzianki wahały się od rzeźb lodowych po pokoje całkowicie pełne róż. To miejsce jest naprawdę wiśnią na budyniu.

Piękny domek ma siedem łazienkowych sypialni, które mogą pomieścić do czternastu gości w absolutnym luksusie; Ma również duży apartament z główną sypialnią z wanną Medspa Whirlpool.

Znakomity obszar relaksacyjny Chalet obejmuje jeden z najlepszych obiektów Medspa i Fitness, jakie kiedykolwiek widziano w prywatnym domku.

Świat jest naprawdę na wyciągnięcie ręki w Courchevel, a pieniądze mogą kupić wszystko.

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *