Zderzak, a także objawienie Hunter Valley

Rozumiesz, kiedy dostaniesz te tygodnie, które nie wydają się raczej autentyczne w dokładnie to, jak szybko poszły? To było w zeszłym tygodniu. To były banany.

Na szczęście lubimy banany, więc podobało nam się wszystko, co się dzieje. Możesz pamiętać, że pojechaliśmy do Marysville w regionalnej Victorii tydzień wcześniej. Cóż, właśnie w tym tygodniu odwiedziliśmy Hunter Valley – Premier Wine Region w Nowej Południowej Walii. Dokładnie w tym samym czasie organizujemy nasz dom, a także ruchy biurowe, a także przygotowujemy się do podróży do Tasmanii w drugim tygodniu września.

Wspaniała wiadomość jest taka, że ​​przeżyliśmy. Jeszcze znacznie lepsza wiadomość jest taka, że ​​dostarczyła dość dobry materiał na Instagramie!

Oto nasz tydzień, który właśnie minął na naszej ulubionej platformie fotograficznej:

Teraz wróciliśmy do Sydney, nie wydaje się to raczej autentyczne, że właśnie tu byliśmy. Pstrąg Buxton, a także farma łososia w następnym mieście z Marysville, Victoria. Możesz przyjść tutaj, a także złapać własną kolację rybną lub po prostu złapać garnek z paszą, a także patrzeć, jak ryby wchodzą w szaleństwo z tym spektakularnym tłem.

Odwiedzanie tej farmy rybnej jest jedną z naszych najlepszych rzeczy do zrobienia, gdy przychodzisz do tej wspaniałej części Australii.

Również na liście najważniejszych powodów, aby udać się do Marysville, Victoria jest popędem. Jest to część Black Spur – niesamowity uzwojenia bitumu, który zabiera Cię z niesamowitymi alpejskimi lasami w górach, a także z regionem Yarra.

Po powrocie do Sydney poszliśmy do jednej z moich ulubionych lokalizacji dla żeber, a także burgerów. W rzeczywistości nazywa się to Ribs N Burgers. Co mogę stwierdzić – nie lubię niespodzianek jedzenia!

Poszedłem na wolno gotowany na zapasowy burger żebra (najlepsze z obu smacznych światów), a także pani Romance wybrała wersję Bunless-cały stojak żeber! Jesteśmy tutaj spotykani z naszą kumplem Jessem, a także jej mamą w oddziale RNB w Zetland. Sprawdź to, jeśli kiedykolwiek jesteś w okolicy. Nigdy nie byłem rozczarowany.

Jak ten widok? To jest po prostu rewelacyjne, prawda?

Jest to perspektywy drzwi piwnicy winnicy z rodziny Scarborough. W oddali widać blef z końca pękniętego zasięgu, który jest ostrością fantastycznej odmiany dzielących, która przebiega pełną długość wschodniego wybrzeża Australii.

Nie jest to zła lokalizacja, aby znaleźć smak wspaniałego wina, prawda?

Jesteśmy tutaj, odwiedzając Iana „Scarbie” Scarborough, a także jego uroczą rodzinę. Nie możemy się doczekać, aby zrozumieć tych niesamowitych ludzi więcej – a także ich wina! Domowe gospodarstwo domowe tworzy etykietę domową od lat 70., a także przestrzegają tradycyjnych stylów regionu.

Scarborough Wine Co słynie z swoich Chardonnays – a także, jak to możliwe, ostatnio sprawdzamy renesans tego zakresu. Cieszymy się więc, że tu się tu dzieje.

Jeśli zamierzasz pójść do doliny Hunter, możesz to zrobić z odrobiną romansu. To nasza zdumiewacza łazienka w bogatej Estate Spicerers Vineyard Tuż za drogi od wina Scarborough.

Nieźle, prawda? Powinieneś zobaczyć resztę apartamentu!

Dziś mamy szczęście, że zjemy obiad z samą Scarbie, Sally jego córką, Jerome jego synem, a także program jego niezwykłej małżonka Meralea. Mieliśmy również przyjemność, aby zadowolić, a także zjeść obiad z Marka, a także Belinda Stapleton, która prowadzi Spicerers Vineyard Estate. Mark jest szefem kuchni Botaniki, restauracji, która jest częścią rekolekcji tutaj.

Jedzenie jest absurdalnie smaczne, niewiarygodne, a wino jest tak wspaniałe, że naprawdę nie patrzymy w przyszłość na jutro, kiedy musimy odejść.

Po powrocie do naszej przestrzeni w Spicers relaksujemy się z bezpłatnym napojem mieszanym przez personel hotelowy, a także trzaskającym zakończeniem, które opracowali dla nas, gdy jesteśmy poza domem.

W przeszłości nie wierzę, że naprawdę widzieliśmy piękno Doliny Hunter. Jednak mając ten region winiarski, wyjaśniony nam zarówno regionalnym, jak i ludzi w branży winiarskiej, zaczynamy rozumieć, o czym jest ta lokalizacja. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce podzielić się naszym nowo odkrytym zrozumieniem.

Po raz kolejny wróciliśmy do Sydney, a także świętujemy ogromne śniadanie.

Dlaczego świętujemy, możesz zapytać. Cóż, właśnie się przeprowadziliśmy. Tak, po 10 latach opuściliśmy nasz obszar w Surry Hills! Świętujemy również, odkąd odwiedzają nasi niesamowici kumple z San Diego – Mona, a także Brendan. W samą porę, aby pomóc przesunąć niektóre pudełka!

Żartuję. Zrobili to całkowicie, aby po prostu wyjść z nami bezpośrednio do pubu na ciężko zarobiony napój!

Muszę powiedzieć, że moje nowe dojazdy do miasta wygląda trochę inaczej. Cieszę się, że muszę się do tego wykorzystać. Nie sądzę, że będzie to raczej tak samo zabawne, kiedy pada!

Jak spędziłeś weekend? Jak wyglądasz do pracy? Czy kiedykolwiek odwiedziłeś winnicę Scarborough? Powiedz nam wszystkim AbouT w komentarzach!

Obrazy Mr i Mrs Romance za pośrednictwem Instagrama: @Mrandmrsromance, @hairromance, @Christina.butcher – oczywiście konto Insta Mrs R, a także @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *