5 powodów, dla których moglibyśmy szczęśliwie online na Krecie, Grecja!

Żyjemy koczownicze od ponad trzech lat, a także wielu ludzi, że chcieliby wymienić z nami lokalizacje. Podczas gdy nadal lubimy mieszkać w różnych miastach, skakanie z jednego tymczasowego domu lub hotelu do drugiego, zawsze będzie część nas, która będzie przeglądać idealną lokalizację do osiedlenia się, opracować dom, a także rodzinę. Podczas naszych podróży rozmawialiśmy o budowie domu na jednej z niesamowitych plaż na Filipinach. Były czasy, które wyobrażaliśmy sobie, że mieszkaliśmy w górskiej stronie w Ameryce Południowej. Szczerze mówiąc, trudno jest wybrać, gdzie się osiedlić, gdy jest tak wiele uroczych lokalizacji na świecie!

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Jak spędzić 5 dni na wyspie Krety w Grecji

7 niezwykłych rzeczy do występu w Atenach, Grecja

Rzeczy do wykonania w Santorini, Grecja

Jak spędzić 5 dni na wyspie Krety w Grecji

Rzeczy do występu w Atenach i nadal czuję się jak #Notatourist!

Ja (Jonathan) spędziłem ostatnie trzy lata, ustanawiając wyjątkowo usuwane zdjęcie w mojej głowie tego, jak wyglądałby nasz wymarzony dom. Wyobraź sobie uroczą piaszczystą plażę w osłoniętej zatoce, w pełnym widoku słońca przez cały dzień, z stromym, twardym wzgórzem, wznosząc się tak samo, jak spektakularny punkt widoku nad oceanem. Na tym wzgórzu, gdzie ziemia spłaszcza się na krótkim płaskowyżu przed kontynuowaniem podróży w górę, jest miejscem, w którym rozwinę nasz dom. Naturalne naturalne materiały, takie jak kamień, drewno, a także Ziemia, będą pisać elementy budulcowe, a także wystarczą obszar na duży taras, ogród do uprawy jedzenia, a nawet do rozwinięcia zakwaterowania gości. Nasza żaglówka jest bezpiecznie zacumowana w naturalnym porcie opracowanym przez Cove pod nami, czekając na następną przygodę. To jest moje zdjęcie naszego domu, teraz musimy to odkryć!

Dwie małpy podróżują – dlaczego możemy online na Krecie

Niedawno zostałem zaproszony na wycieczkę prasową z Find Greece, aby sprawdzić obszar Chania na greckiej wyspie Krety. To, co tam odkryłem, zaskoczyło mnie całkowicie!

Jak zapewne wiesz, Grecja jest bogata w kulturę, a także błogosławiła niesamowitą scenerię. Ma również wiele miejsc archeologicznych, co czyni go jeszcze bardziej fascynującym dla podróżników z różnych części świata. Ma ogólny obszar 131 957 km2
i ma 3 główne obszary geograficzne. Są to kontynent półwyspowy (największa funkcja geograficzna kraju), Peloponnes Półwysep, a także 6000 wysp, a także wysepki na Morzu Egejskim, a także Morze Jońskie.

Mówiąc o wyspach, odwiedzaliśmy Kreta, największą i najbardziej zaludnioną wyspę w Grecji. Jest to obowiązkowe, gdy jesteś w kraju z rajnymi plażami, urzekającymi widokiem na góry, doskonałym klimatem, bogatą historią, a także kulturą, zdrową, ale gustowną kuchnią, a także ciepłymi miejscowymi.

Dwie małpy podróżują – dlaczego możemy online na Krecie – Robert Linsdell

A potem badaliśmy Chania, drugie co do wielkości miasto Krety. Podstawową funkcją naszej podróży było uwolnienie sztuczek duchu kreteńskiego poprzez podróż, która wywoła wszystkie nasze zmysły. Poszliśmy, aby zobaczyć, a także doświadczyć wielu unikalnych lokalizacji, a także działań w ramach Krety, a także jej obszarów. Zjedliśmy najświeższe owoce, a także warzywa w ogrodzie botanicznym, wypróbowaliśmy naszą ceramikę w wiosce Arts & Crafts Vineinthos, a także cieszyliśmy się surowym pięknem słynnej plaży Balos. Podobnie sprowadziliśmy stare miasto, a także jedliśmy więcej owoców morza, niż możesz sobie wyobrazić!

Po wielu dniach sprawdzania tego, co najlepsze, jakie ten wspaniały region miał do zaoferowania, już raczej przekonałem, że to było gdzieś, co mógłbym zadzwonić do naszego domu!

Oczywiście wszystkie te powody, dla których Kreta może być naszym doskonałym domem, również sprawiają, że jest to idealna lokalizacja do zobaczenia na wakacjach. Po prostu bądź ostrożny, ponieważ podobnie jak ja możesz nie chcieć wychodzić!

Spis treści

Oto 5 powodów, dla których moglibyśmy szczęśliwie online na Krecie!

1. Morze Śródziemne
2. Śródziemnomorski klimat Krety
3. Plan diety śródziemnomorskiej Krety
4. Plaże, a także żeglarstwo
5. Na koniec odkryłem zdjęcie w mojej głowie naszego idealnego domu! Czy jesteś na Pinterest? Naciśnij przycisk PIN, a także dodaj nasze koncepcje do płyty Pinterest!

Oto 5 powodów, dla których moglibyśmy szczęśliwie online na Krecie!

1. Morze Śródziemne

Morze Śródziemne to największe na świecie morze śródlądowe otoczone zarówno Europą, Afryką, jak i Azją. Trudno nie zaskoczyć pięknem tego morza z kryształową usuwaniem niebieskiej wody w połączeniu z najpiękniejszymi wyspami na całym świecie! Patrząc na to, natychmiast czujesz się zrelaksowany, jak i spokojny.

Dwie małpy podróżują – dlaczego możemy online na Krecie

2. Śródziemnomorski klimat Krety

Rok – okrągły klimat Krety jest po prostu idealny! Możesznullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *