12 rzeczy do wykonania w Breckenridge z młodych ludzi

Czy planujesz w tym roku wycieczkę do Breckenridge w Kolorado, a także nie jesteś pewien, co skończyć z dziećmi? Z przyjemnością zrozumiesz, że jest to naprawdę niezwykle przyjazny dzieciom cel przez cały rok. Istnieje wiele zajęć, które zapewniają im zadowolenie i zaangażowane, abyś mógł zrobić jeździć na nartach lub wędrówki, w zależności od sezonu. Kilka kabin w Breckenridge są opłacalne, a także oferują fantastyczne widoki na otoczenia, co czyni to fantastyczne miejsce do znalezienia z rodziną.

Kredyt: gobrek.com

Gdzie się zatrzymać

Znajdź przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w Breckenridge od konwencjonalnych hoteli po osobiste wypożyczalnie wypożyczalni z Stay22.com:

Oto 12 koncepcji rzeczy, które można zakończyć z młodymi ludźmi podczas pobytu w Breckenridge:

1# Wycieczka po sezonie zimowym złoty biegacz alpejski:

Złoty biegacz z sezonu zimowego Alpine to duża kolejka, w której młodzież siedzą w pojeździe, a także podróżują 750-metrowym torem. Kurs wygina się, a także zwroty akcji, a także zapewnią beczki śmiechu, a także będą prosić o powrót. Możesz odkryć tę widoczną aktywność w pierwszej 8.

2# GO CANINE SLEDDING:

W sezonie zimowym możesz zarezerwować wycieczkę na sanki na kilka utworów wokół Breckenridge. Domowe gospodarstwo może usiąść na sankach, które są pociągane przez Husky ze śnieżnym terenem. Jest to jedna z najlepszych sezonowych zajęć w okolicy, a także będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich.

3#Idź do szkoły narciarskiej:

Jeśli młodzi ludzie są wystarczająco dorośli, dlaczego nie zabrać ich do instytucji narciarskiej, aby mogli dołączyć do ciebie na stokach? Trenerzy są oferowani w najwyższym sezonie (od listopada do początku kwietnia), które mogą poinstruować ich podstawy.

4# Idź do wędrówek:

W Breckenridge znajdują się wiele utworów, które różnią się poziomem trudności. Niektóre są raczej proste, jak możesz zabrać młodych ludzi na popołudnie z zewnątrz, jeśli są wystarczająco dorosłe. Będą wybitne przez wspaniałą scenerię, a także jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć, jak dzikie kozy pasują się po stronie góry.

5# Carter Park:

To jedna z niewielu lokalizacji w Breckenridge, gdzie idziesz na sankach. Carter Park oferuje kilka różnych wzgórz i jest widoczny dla gospodarstw domowych z młodszymi dziećmi. Możesz przynieść własne urządzenia lub po prostu wykorzystać tacę, aby powiększyć. Jest to idealna aktywność, jeśli młodzi ludzie są równie młodzi, aby jeździć na nartach.

6# idź do jazdy na łyżwach:

W Breckenridge znajdziesz dwa lodowiska. Jeden znajduje się w twoim domu, który jest zwykle otwarty przez cały rok, a także zewnętrzny w miesiącach sezonu zimowym. Młodzież w każdym wieku, a także dorośli zachwycają się na łyżwach, a także jest to świetny naprzemiennie kosztuje dzień na zboczach.

7# Breckenridge Entertainment Center:

Być może chcesz spędzić kilka godzin na nartach na zboczach, a także nie chcesz opuszczać młodych ludzi siedziały przez cały dzień. To nie jest świetna koncepcja, aby zabrać je ze sobą, ponieważ jest to chłodne, ponieważ mogą być nieco młode, aby znaleźć jazdę na nartach. Co robisz? Odpowiedź to Breckenridge Entertainment Center, które okazało się ratownikiem dla rodziców w ośrodku. Możesz kupić przepustkę dzienną, a także młodzież może zachwycić się wspinaniem się po dwóch ścianach wewnętrznych, wielu obiektów sportowych, w tym boisku do koszykówki, a także innych zabawnych rzeczy na spędzenie czasu. Nie jest to jednak odpowiednie dla młodszych młodych ludzi, a także dzieci w wieku poniżej 10 lat, aby znaleźć u osoby dorosłej.

8# Odkryj, aby grać w hokeja na lodzie:

Hokej na lodzie to zabawny sport, w którym nie ma wielu osób, szczególnie jeśli online w cieplejszych częściach Stanów Zjednoczonych. Zimą młodzież może dołączyć do klasy, a także odkryć hokej na lodzie z doświadczonymi instruktorami. Kto wie, być może spodoba im się sport, a także skończyło się kolejną wielką gwiazdą!

9# Mountain Top Children’s Museum:

To muzeum jest dla młodszych młodych ludzi w wieku poniżej 10 lat, a także ma różne zabawki, a także rzemiosła, które utrzymują ich zaangażowanie i rozrywkę. Istnieją wiele zabawek do zabawy do praktycznego odkrywania, a młodzież może doświadczyć szalika tunelu aerodynamicznego, a także misia. Ma również sekcję dzikiej przyrody z marionetkami, aby pomóc odkryć. Niektórzy młodzież odkryją śmigłowce, szkielet, a także zwierzęta, szczególnie angażujące!

10# zjedz na dół w Arcade Erica.

Czasami odkrycie restauracji przyjaznej dla gospodarstwa domowego, w której rodzice mogą zachwycić się posiłkiem, a także młodzież gorączkowo. Na dole w Erica łączy współczesny bar sportowy z wieloma starymi gierami arkadowymi instytucji. Jest to specyficzne dla zadowolenia młodych ludzi i gorączkowych, gdy się rozwijasz, a także bez ryzyka zrozumienie, że nie przeszkadzają innym patronom.

11# Złoty pannnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *