Klasa Flying Service z Czarnogóry do Filipin z Turkish Airlines

Po 3 latach w końcu lecę z powrotem na Filipiny, a dzięki Turkish Airlines leciał ze stylem. Leciałem w klasie serwisowej z Turkish Airlines z Podgorica, Czarnogóry do Manili na Filipinach (z jednym miejscem). Podróżowałem od środy i przyjechałem w piątek wieczorem, to dość długo, ponieważ podjąłem decyzję o długim pojęciu w Stambule, aby doświadczyć ich nowego salonu serwisowego, a tureckie linie lotnicze sprawiły, że była dla mnie bardzo wygodna.

Lot z Podgoriki do Stambułu wynosi 2 godziny; Potem dostałem 13-godzinny postój w Stambule. Spędziłem ten czas odświeżając się, jedząc i robiąc zdjęcia salonu. Potem była to 10-godzinna podróż na Filipiny. Uwielbiam tureckie linie lotnicze i latam z nimi, biorąc pod uwagę to 2015 i oto moje osobiste doświadczenie z nimi.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

13 korzystnych stron internetowych, w których można znaleźć ofertę pracy [jak znaleźć pracę w Czarnogórze]

Kompletny przewodnik po wypożyczalni samochodów i jazda na Filipinach (dla cudzoziemców)

Tanie wrażenia rezerwacji – jak znajdujemy najtańsze oferty lotów

9 sposobów zarabiania pieniędzy podczas podróży – jak utrzymać styl życia podróży

Jak dostarczyć dowód na dalszą podróż – wynająć bilet lotniczy

Spis treści

Funkes -Groom Airplane
Siedzenia
Zestaw udogodnień
Rozrywka podczas lotu
Żywność
Usługa

Salon w tureckich liniach lotniczych (Stambuł)
Dlaczego kocham tureckie linie lotnicze i ty też musisz!

Funkcje samolotu

Mój pierwszy lot z Podgoriki do Stambułu był na Boeinga 737, a następnie przenieśliśmy się do Boeinga 777 na lot do Manili na Filipinach. Różnica polega na tym, że Boeing 777 jest większy niż 737 i jest bardzo dopasowany do lotów długich.

Przestrzeń na nogi

Jako 5’1 osoba z dumą powiedziałbym, że jest dla mnie o wiele więcej niż wystarczająco dużo miejsca na nogi. Jest to również bardzo wygodne w przypadku podnóżka, biorąc pod uwagę, że mogę cofnąć nogę, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że moja noga leczy się po moim wypadku w Pakistanie.

Siedzenia

Moje siedzenie może być rozkładane i było bardzo wygodne. Miałem też siedzenie okienne, które było A+; Widoki były niesamowite. W czasie snu nie rozkładałem wiele, ponieważ zostało to tylko kilka godzin. Moje siedzenie miało dodatkową poduszkę, koc i bardzo miękkie poduszki! Istnieje również kilka wtyczek w pobliżu siedzenia do ładowania, światło i obrotowy stół, który jest imponujący.

Zestaw udogodnień

Zestawy udogodnień nie są na każdym locie, ale zwykle dla tych długich dystansów. Mam normalne kapcie, maskę snu i słuchawki (nie słuchawki). Ale uwielbiałem czerwone torby Versace z kosmetykami, różową maską do spania i uroczych skarpet. Jest też zestaw do zębów, balsam do ust. Mają inaczej dla mężczyzn, nie martw się chłopaki, nie będziesz mieć czerwonych toreb ani różowych skarpet, chyba że chcesz.

Rozrywka podczas lotu

Jeśli nie masz z tobą filmu ani czegoś do zabicia czasu, jest ekran bezpośrednio przed tobą. Istnieją tysiące wyborów filmowych i słuchawek, abyś nie mógł odwrócić uwagi kolegę z siedzenia. Ale najbardziej kocham, że istnieje bezpłatny Wi-Fi! Tak, użyłem go, przeglądając i publikowałem zdjęcia mojego doświadczenia podczas pobytu na niebie.

Żywność

Zostałem powitany domowym sokiem z cytryny i szampana na pokładzie mojego lotu. Mam orzechy i coś smacznego, jak Toron lub Bola-Bola, próbując znaleźć moje przekąski. Istnieją również pełne posiłki na pokładzie. Na śniadanie dostałem też krewetkę i łososia na obiad i smaczne jajka. Naprawdę imponujące jest to, że mają na pokładzie szefów kuchni! Tak, nie ma mikrofalowych rzeczy na brzuch, ale świeżo ugotowane pyszne posiłki, które sprawiły, że zapomniałem o mojej diecie.

Usługa

Jak zwykle obsługa personelu Turkish Airlines z Podgorica, załogi na pokładzie i szefów kuchni w salonie była światowej klasy. Od początku do końca byli bardzo gościnni. Nawet jeśli szedłem solo, dzięki im dostałem również wiele zdjęć.

Salon w tureckich liniach lotniczych (Stambuł)

Salon w Stambule jest niczym innym jak wykwintnym! To było bardzo cudowne; To tak, jakbyś był w hotelu. Biorąc pod uwagę, że miałem 13-godzinny postój, spędziłem pierwszą godzinę wędrując i robiąc zdjęcia. Mają szatnię na torby. Pokój prysznicowy był bardzo przestronny; Odświeżyłem się przed długim godzinnym lotem do Manili.

Istnieje również system przyjemności dla tych, którzy chcą grać w gry i telewizory dla tych, którzy chcą zostać poinformowani o bieżących wydarzeniach. Dostępne były nachylone krzesła i wygodne sofy, aby złapać trochę snu. Ale moją najwyższą ulubioną częścią był ogromny wybór jedzenia! Od kuchni tureckich po pyszne desery, spędziłem postój wracając tam po Restinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *