20 najlepszych laptopów dla cyfrowych koczowników, a także podróżowanie [z cenami]

jako podróżni, a także cyfrowi Nomadowie, wybór fantastycznego laptopa podróżnego jest dla nas niezbędny. Bez tego trudno jest pracować, edytować nasze zdjęcia lub filmy, tworzyć sztukę cyfrową lub przesyłać nasze pliki; Nie możemy tego z powodzeniem zrobić w naszym telefonie. Wymagamy więc czegoś, co moglibyśmy przynieść nasze wycieczki.

Anete Lūsiņa
Przy wyborze laptopa podróżnego; Wymagamy pomyślenia o rozmiarze i wadze, gdy przynosimy go w plecy, szczególnie podczas trekkingu lub plecaku. Niezupełny jest zawsze znacznie lepszy do umieszczenia naszych toreb niż nieporęczny, aby zapewnić, że możemy kształtować wiele rzeczy. Osoby z planem budżetowym mogą pomyśleć o kosztach lub jeśli są gotowe zainwestować w świetnego laptopa podróżnego. Żywotność baterii należy również rozważyć. Ponadto, jeśli również wykonujesz znacznie bardziej wymagające zadania, możesz wymagać czegoś takiego jak laptop do gier do edycji obrazu lub wideo, więc możesz również uzyskać coś, co ma doskonałą wydajność.

Współpracowaliśmy również z World Tesol Academy, aby dostarczyć internetowy program akredytacji TESOL za najniższe koszty, jakie odkryjesz w dowolnym miejscu – 34 USD! Dokładnie rozpoznaliśmy, jak strasznie wpłynęło wielu ludzi na całym świecie dzięki sytuacji Covid / Coronawirus. Spędziliśmy więc dużo czasu na tym fantastycznym biznesie dokładnie, w jaki sposób mogliby opracować opłacalną opcję, aby pomóc ludziom w spłaceniu szans, że może przynieść akredytacja TEFL / TESOL w Internecie.

Oto 20 najlepszych laptopów podróżniczych:

Nazwy produktów Specyfice ImagesProduct Specyfice

Apple MacBook Air

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *