Podróż na południowej Florydzie: Palm Beach Gardens do Miami

Nie wszystkie wycieczki drogowe muszą być wędrówkami biegowymi; Muszą po prostu być zapakowane w zabawę. Witamy na południowo -wschodnim wybrzeżu Florydy.

Po drodze do Miami z hrabstwa Palm Beach zajmuje tylko kilka godzin, ale po drodze jest tyle do zrobienia.

Zacznij w Palm Beach Gardens, jednym z najbardziej wysuniętych na północ miastach w hrabstwie, nieco wstawka od wybrzeża, ale nie mniej niż jego sąsiedzi przy plaży. Spotkaj się uratowanymi żółwiami w pobliskim centrum Marinelife Center. Następnie spędzaj czas w centrum miasta, kompleks detaliczny na świeżym powietrzu z bezpłatnym parkingiem, przejażdżkami pociągiem, drewnianą karuzelą i comiesięcznymi czołgami młodzieży.

Zrelaksuj się w PGA National Resort & Spa

Nawet podczas podróży wspaniale jest przez chwilę zaparkować swój samochód i po prostu odpocząć. Witam, życie w kurorcie. PGA National Resort & Health Club w Palm Beach Gardens to sam w sobie świat. Popularny ze swoich pięciu programów golfowych w mistrzostwach i domu Honda Classic PGA Tour, ten Luxe Resort ma wszystko: duży wybór restauracji i sklepów, pobłażliwe spa, lekcje golfa i tenisa dla dzieci, ultra-nowoczesne pokoje z prywatnymi tarasami, i Klub sportowy o powierzchni 33 000 stóp kwadratowych, który zawstydza hotelowe centra fitness (w tym zajęcia fitness!). Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, więc spodziewaj się, że zostanie zepsuta.

Latem ośrodek jest ulubionym w rodzinach. Wyluzuj przy basenie podczas weekendów w Wave z muzyką i zajęciami, od Bounce House po malowanie twarzy. Zarezerwuj kabinę i planuj spędzić dzień. Masz basen zerowy, wannę z hydromasażem i kiddie basen oraz gry o trawniku, takie jak gigantyczna Jenga, kiedy chcesz przerwać z wody. Nie musisz nawet wychodzić na lunch, biorąc pod uwagę, że Wave Bar & Grill z pełnym menu młodzieży jest tam idealny.

Luksus zwykle wskazuje wysoką cenę, ale mam dla Ciebie kilka pomysłów. Najpierw przejdź tam wcześnie, kiedy się zameldujesz. Trzymają twoje torby i możesz zacząć od wakacji. Po drugie, sprawdź ich oferty specjalne. Idealne, teraz jest bezpłatna oferta trzeciej nocy, która obejmuje również deluxe w formie bufetu dla dzieci, jedną bezpłatną z każdym posiłkiem dla dorosłych.

Na drodze do Miami

Weźmiesz I-95 lub Florida Turnpike. Ta ostatnia to droga opłat, ale zazwyczaj warto, biorąc pod uwagę, że ma mniej ruchu. Sprawdź czas jazdy przed wyjazdem.

Po drodze jest kilka miast, które warto sprawdzić.

Delray Beach: Nie tak błyszcząca jak West Palm Beach, to wyluzowane miasto koncentruje się na naturze. Młodzież pokochają karmienie rekinów w Sandoway Discovery Center i szansę zauważenia aligatorów na bezpłatnych 50-hektarowych mokradłach Wakodahatchee.

Boca Raton: Zatrzymaj się tutaj, aby wydostać się z tych wiggles w Sugar Sand Park. Ma podkładkę, integracyjną plac zabaw, muzeum nauki dla dzieci, kino i wiele innych.

Fort Lauderdale: To większe miasto ma wiele do zrobienia. Wycieczka tropikalna teren z lat dwudziestych XX wieku. Przeglądaj Riverwalk Downtown z bezpłatną przejażdżką wózkiem. Lub zagraj w swoim domu w jednym z wielu muzeów.

Gdzie zatrzymać się w Miami

Hotele Miami nie są tanie i trudno jest zbliżyć się do akcji, nie płacąc za to.

Drzwi miedziane B&B było naszą odpowiedzią. Znaleziono w historycznej dzielnicy mniej niż milę od centrum miasta i z bezpłatnym parkingiem ulicznym do buty, miedziane drzwi łączą najlepsze hotelu sklepowe ze standardowym łóżkiem i śniadaniem. Każdego ranka masz przygotowane przez szefa kuchni posiłki i jasne, czyste przestrzenie, które są jakością na poziomie hotelowym, a nie czujesz się jak czyjąś słodka zapasowa sypialnia.

Przyznaję, że to nie jest widoczny wybór dla rodzin. Nie ma basenu, a atmosfera jest elegancka i spokojna, a nie zorientowana na dzieci. Ale kiedy sprawdzisz poniższe atrakcje Miami, zdasz sobie sprawę, że nie ma czasu na basen, a z trąby trąby powietrznej wycofywania się do miedzianych drzwi każdego wieczoru jest mile widzianym wytchnieniem. Mają najlepsze apartamenty dla większych rodzin, bezpłatne i szybkie Wi -Fi oraz przyjazny personel, który może dzielić się zalecenia dotyczące tego, co można zobaczyć w pobliżu.

Dziki w Miami

Jeśli zdarza się, że masz przyszłych zoologów, botaników lub biologów morskich, po prostu zaakceptuj, że musisz spędzić tydzień w Miami. Jest o wiele więcej parków, ogrodów, akwariów i siedlisk dzikiej przyrody, niż możesz potrząsnąć patykiem, jak powiedziałaby moja mama. Jeśli masz zaledwie kilka dni, wybierz swoje ulubione z tych najlepszych atrakcji.

Zoo Miami: To ogromne. Tak znaczące, że szybko zazdrościliśmy gospodarstwach domowych pedałujących w cyklach Safari. Wielbłądy, lwy, wydry, przejażdżka rzeczna, monorail – mają to. Zablokuj cały dzień, jeśli możesz.

The Kampong: National Tropical Botanical Garden, The Kampong to egzotyczna kraina czarów dla młodych ludzi z widokiem na zatokę. Możesz nawet zjeść mango (jest to niesamowite), jeśli znajdziesz je na ziemi, udowadniając raz na zawsze, że owoc nie pochodzi ze sklepu spożywczego.

Monkey Dżungli: Wysłą na dodatkowe 25 centów, aby uzyskać nasiona słonecznikanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *