Czy warto zatrudnić pojazd we Włoszech?

Wynajęcie pojazdu we Włoszech zapewnia krajowi nieco, ale rozległe poczucie, że często nie czujesz się w nowym kraju. Jednak zanim uciekniesz, a także zarezerwuj swój Fiat Cinquecento (a może Ferrari), oto niektóre aspekty do rozważenia.

Ta znakomita elastyczność posiadania pojazdu na wakacjach – jedynie własnej rutyny, aby cię ograniczyć – nigdy nie jest tak konkretna, jak w przypadku Włoch.

Jest to kraj, który jest zarówno kompaktowy, jak i pojemny, z tak dużą ilością na drodze między tobą, jak i miejscem docelowym, opierając się atrakcyjnym rozproszeniu może być najtrudniejszą częścią zatrudniania pojazdu we Włoszech.

Jazda we Włoszech otwiera kraj tak samo jak ty, umieszczając każdą wioskę na wzgórzu, każde placece, każde Ristorante, a także Osteria na wyciągnięcie ręki. Włochy wydaje się, że rośnie, aby być własnym światem, gdy jesteś za kierownicą.

Z drugiej strony posiadanie pojazdu we Włoszech sprawia, że ​​dokładnie zdajesz sobie sprawę, jak mało jest kraj. Możesz jechać z Kalabrii we Włoszech na południe do granicy Liechtenstein – najbardziej północnej strony – za 12 godzin.

A przekroczenie najszerszego punktu kraju-od francuskiej granicy na zachodzie do Słowenii na Wschodzie-jest poniżej 6-godzinnej jazdy. Zwykle można dostać się z linii brzegowej do wybrzeża za około 4 godziny.

Liczby te nie są niczym dla większości ludzi w Australii, którzy nie wzdrygają się w pojeździe przez 5 godzin na weekend.

Czy warto zatrudnić pojazd we Włoszech? Krótka odpowiedź jest zdecydowanie tak. Istnieje jednak kilka aspektów, o których warto pomyśleć, zanim wyjdziesz bezpośrednio, a także zatrudnić się Una Macchina.

Czy warto zatrudnić pojazd we Włoszech?

Gdzie idziesz?

Idziesz na przerwę w mieście? Rzym, Florencja, Mediolan, Neapol – nawet mniejsze miasta, takie jak Lecce lub Siena – są ogromne wystarczające, aby utrzymać gorączkę bez konieczności samochodu. Plus parking w tych lokalizacjach jest okropny. Zatrudnienie pojazdu będzie w dużej mierze marnotrawstwem pieniędzy.

Nawet jeśli chcesz przejść z Mediolanu do jeziora Como, podróż pociągiem jest prosta – oto nasza publikacja o tym, jak.

Dotarcie do Wenecji – miejsce, w którym naprawdę nie wymagasz pojazdu – jest również proste pociągiem.

Jeśli jednak chcesz sprawdzić Dales, a także toczące się wzgórza Toskanii, a także udać się do ufortyfikowanych miast w tej oszałamiającej wsi, pojazd jest niezbędny. Lub jeśli chcesz wybrać się na safari spożywcze Puglii na chwalebnym południowym wschodzie, weź samochód.

Jak długo tam będziesz?

Większość miast we Włoszech utrzyma twoje zainteresowanie przez tydzień bez konieczności wyjścia poza spacery lub regionalną odległość autobusu od hotelu. Większe miasta, a także miasta utrzymają twoje zainteresowanie dłużej.

Ale jeśli jesteś na dłuższej podróży, a także tylko w jednym miejscu przez kilka dni, pociągi dadzą Ci tylko do tej pory.

A jeśli masz ciasną rutynę, a także chcesz kształtować w jak największym stopniu w krótkim czasie, zatrudnij samochód.

Jak pozytywny jesteś w prowadzeniu?

Nie jest to tak samo ważne, ponieważ drogi Włoch, a także kierowcy są stosunkowo wybaczające – jednak warto o tym wierzyć.

Jeśli wcześniej nie prowadziłeś pojazdu z napędem lewym lub jeśli nie lubisz wąskich ulic, a także szalonego chaosu, są części Włoch, których możesz chcieć uniknąć. Jednak robię to hałas, niż jest naprawdę.

Ludzie jeżdżą wyjątkowo szybko na autostradach Autostrada, więc spodziewaj się, że zostaną wyprzedzone. Im dalej na południu, węższe ulice – jednak miejscowi nie spowolniają się zbytnio. To świetna zabawa; Po prostu wymagasz, aby móc go podjąć.

Co chcesz robić?

Szukasz relaksujących wakacji typu pobytu w jednym miejscu? Czy chcesz ustawić korzenie, a także naprawdę dostać się do klimatu jednego miejsca? Więc nie zatrudniaj samochodu. Możesz uzyskać o wiele więcej z jednego włoskiego miasta, jeśli zostaniesz tam przez jakiś czas, a także naprawdę go zrozumieć. Jesteśmy wielkimi fanami powolnych podróży.

Jeśli jednak chcesz trochę porównywać, a także kontrastować, przejść do wielu różnych części kraju, a także doświadczyć różnic, które każde miasto ma dla swoich sąsiadów, pojazd zaoszczędzi ci tyle czasu, a także pieniądze.

Jak to jest zatrudnić pojazd we Włoszech?

Zatrudnianie pojazdu we Włoszech jest niezwykle proste. Ostatnim razem, gdy byliśmy we Włoszech, zatrudniliśmy pojazd z Europcar w Monopoli – wspaniałego miasta w Puglii – ponieważ było to jedno z najtańszych.

To było trochę dziwne, kiedy zebraliśmy pojazd – musieliśmy iść z menedżerem w jego pojeździe, aby zebrać nasz czynsz trochę poza miastem, jednak inaczej było w porządku.

To świetna koncepcja, aby mieć światowe prawo jazdy z twojego kraju – sprawia, że ​​cokolwiek szybciej – podobnie przynosi paszport, a także krajowe prawo jazdy.

Opłaty za wynajem we Włoszech są niezwykle niedrogie – szczególnie w porównaniu z lokalizacjami takimi jak Wielka Brytania. Jako również pociągi są również niedrogie we Włoszech, a także fantastyczne, wynajęcie pojazduOprócz benzyny będzie działać tańszy, a także bardziej skuteczny czas, jeśli chcesz sprawdzić dalej ten dobrze pokonany włoski tor.

Czy zwykle zatrudniasz pojazd podczas wakacji? Z jaką firmą zazwyczaj wybierasz? Powiedz nam w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *