7 pomysłów na podróż w Ameryce Łacińskiej – zarówno w Ameryce Południowej @LodgeoApp

Ameryka Łacińska to niezwykłe miejsce, takie jak zbiór różnych światów, wszystkie zszyte w gobelin kultur, tradycje, historię, a także naturalne Oprócz katastrof stworzonych przez człowieka, wszystkie z nich ukształtowały kontynent w to, czym jest dzisiaj. Jest coś zupełnie innego w podróży po Ameryce Łacińskiej w porównaniu z jakimś jak Azja Południowo-Wschodnia, ponieważ nawet dobrze wywarte trasy nie są po prostu ustanawiane, że nie ma oddanych autobusów wakacyjnych, które nie przemieszczają Cię od jednego humppack-party-hotspot, aby Następny.

Zdjęcie Fabien Moliné na Unsplash

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

21 mniej podróżowanych miejsc, które sprawi, że zobaczysz Amerykę Południową

DIY Plan podróży w Ameryce Południowej – przykładowa ścieżka planu podróży z pomysłami na lokalizacje do odwiedzenia

Jak przekraczać granice w Ameryce Południowej? Peru, Boliwia, Urugwaj, Brazylia i Chile

San Blas Sailing – Panama do Kolumbii za pomocą wysp San Blas z Ave Maria Sailing

Crossing Borders w Ameryce Środkowej: podróże lądowe z Nikaragui do Panamy za pomocą Kostaryki

O nie, w Ameryce Łacińskiej nie jest tak proste, aby po prostu zamiatać z prądem, co jest częścią tego, co czyni go tak satysfakcjonującym, z tak dużą ilością szans na zejście z drugiej strony, a także prawdziwe doświadczenia z prawdziwymi ludźmi w prawdziwych miejscach.

Spis treści

Oto nasze 7 pomysłów na podróż w Ameryce Łacińskiej!
1. Zaplanuj swoją ścieżkę mądrze. Jest to jedna z najważniejszych tras: Argentyna – Urugwaj – Paragwaj – Brazylia – Boliwia – Chile – Peru – Ekwador – Kolumbia – Panama – Kostaryka – Nikaragua – Honduras – Guatemala – Mexico

2. Zarezerwuj z wyprzedzeniem zakwaterowanie
3. Odkryj fundamentalny hiszpański
4. Przynieś odpowiednie ubrania – zarówno na zimę, jak i lato!
5. zadowolić mieszkańców
6. Zawsze przynoś dolary!
7. Pozostań w formie, a także zdrowo pamiętaj o tych 7 kluczowych pomysłach na podróż w Ameryce Południowej:

Oto nasze 7 pomysłów na podróż w Ameryce Łacińskiej!

1. Mądrze zaplanuj swoją ścieżkę.

Większość turystów rozpoczynającej legendarną podróż Ameryki Łacińskiej wybiera jedną z dwóch różnych tras – od Argentyny po Amerykę Środkową, dopóki nie dotrą do Ameryki Środkowej lub innej metody z Meksyku, dopóki nie dotrą do Ushuaia w Argentynie. Tras programowych różnią się, jednak są one najczęstsze.

Zdjęcie Leslie Cross on Unsplash
To, co sprawia, że ​​podróż Ameryki Łacińskiej jest tak inaczej, jak powiedzieć: plecak w Azji Południowo -Wschodniej, jest to, że istnieją naprawdę ślepy zaułek, jeśli nie przeprowadzisz pierwszego badań. Na przykład nasza wycieczka do Patagonii – pojawiliśmy się w Puerto Montt, przygotowani do udania się do Torres de alpine, ale odkryli, że wszystkie promy zostały zarezerwowane, a także nie mogliśmy wyciąć z Argentyną, aby dostać się tam przez ziemię jako Kach Jeden z nas potrzebował wizy. Latanie nie było w tym pytaniu, więc szybko złomowaliśmy te plany, a także musieliśmy znaleźć nowe, co samo w sobie było interesujące, a także spowodowało niezwykłą podróż, jednak ostatecznie była to ślepy zaułek, jak to zrobiliśmy Aby wrócić 1090 km w kierunku, z którego właśnie pochodzimy! Istnieje jakiekolwiek naturalne zjawisko liczbowe, które może zablokować twoją ścieżkę, największą jest Ands Mountains, a także rozległe, nieprzejezdne lodowce!

Zdjęcie Adèle Beausoleil na Unsplash

Kolejny niezwykle świetny przykład błędnego obliczenia Ameryki Łacińskiej pochodzi od młodego podróżnika, który zadowoliliśmy w Panamie. Przydał się całą metodę od USA na motocyklu o pojemności 125 cm3, z Meksykiem, a także Ameryką Środkową, ostatecznie w Panamie, gdzie napotkał mały problem – luka Darien! Jest to znaczący obszar gęstej, nieprzeniknionej dżungli, a także bagna, 160 km długości, a także o szerokości 50 km, oddzielając Panamę od Kolumbii, dzięki czemu tradycyjne podróże dróg między dwoma krajami jest praktycznie niemożliwe. Podjęto próby opracowania autostrady z szczeliną, choć szybko porzucone, gdy dżungla przełknęła się tak szybko, jak jest zbudowana. Osoba utknęła następnie w Panamie z motocyklem, próbując odkryć każdego rodzaju właściciela łodzi, który może go sprowadzić, a także rower przez Karaiby na Kolumbii. Nie wyglądało to na nadziei, kiedy wyszliśmy na naszą żaglówkę, a także nigdy nie słyszeliśmy, czy to się udało, czy nie.

Zdjęcie Azzedine Rouichi na Unsplash
To jedna z najważniejszych tras: Argentyna – Urugwaj – Paragwaj – Brazylia – Boliwia – Chile – Peru – Ekwador – Kolumbia – Panama – Kostaryka – Nikaragua – Honduras – Gwatemala – Meksyk

2. Zarezerwuj z wyprzedzeniem zakwaterowanie

Podobało nam się plecak w Azji Południowo -Wschodniej, a kiedy pojawiliśmy się w nowym miejscu, po prostu odkryliśmy łóżko w ostatniej chwili lub spacerując po mieście, szukając świetnych ofert. To było proste! Jednak kiedy pojawiliśmy się w Ameryce Południowej ponad rok temu, odkryliśmy, że trudniej było po prostu wejść, ponieważ hostele nie znajdują się w jednym obszarze miasta.

Weźmy na przykład ogromne miasto, takie jak Santiago de Chile, a nie najlepsinullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *