Geocaching wywiad: Tracables Brak

Eric Elya (alika, Exman), emerytowany kontroler ruchu powietrznego na lotnisku w regionie Metropolitan Wayne, po raz pierwszy skontaktowałem się ze mną, kiedy planowałem wydarzenie Geocaching na wydarzeniu w roku LEAP 2012. W czasie pracy w całym świecie próby pobicia rekordu wielu geocaches zarejestrowanych jednego dnia, Elya próbowała ponownie wydać 500 śledzonych (w przeciwnym razie MIA) za darmo.

Każdy, kto śledzi ścieżkę błędu podróży lub geocoiny, bez względu na znaczenie lub misję, rozumie tonące się poczucia „brakującego dziennika” w skrzynce odbiorczej e -mail. Dzięki ludziom takich jak Exman wszyscy możemy odkryć coś o robieniu doskonałych rzeczy w społeczności geocaching.

Opowiedz nam trochę o koncepcji ponownej uwalniania Lost, a także skradzionych śledzonych? Dokładnie jak wiele ponownie wydałeś?

Wszystkie śledzenia mają przypisany odrębny numer, który umożliwia „śledzeniem ich podróży”. Kupując błąd podróży lub geocoin, płacisz nie tylko za fizyczną etykietę lub monety, ale także ten numer. Liczba jest Twoja na całe życie, więc jeśli Twoja śledzenie zaginęło-tak jak zwykle tak-wszystko to, że musisz ponownie wydać w dowolny typ. Tak długo, jak dokładnie jest ten sam numer śledzenia, wspaniale jest iść.

Większość ludzi tego nie rozumie, więc moje zadanie jest dwukrotne, ponieważ najpierw muszę pozwolić im zrozumieć, że mogą to zrobić. A po drugie, aby zachęcić ich do zrobienia tego samego lub zaoferowania, aby zrobić to dla nich za darmo. Koncepcją mojej pracy jest przywrócenie znacznie więcej śledztwa, a także osiągnąłem to w ogromnym stylu. W ciągu zaledwie czterech miesięcy wydałem praktycznie 600 śledzonych dla osób w około trzydziestu stanach, cztery prowincje kanadyjskie, a także trzy kraje.

Co wpłynęło na ciebie, aby wydać pieniądze, a także czas na ten projekt?

Zrobiłem trochę matematyki, a także zakończyłem to kosztem jednego nowego błędu podróży, mogę wziąć dziesięć zastępczych tagów. Oprócz kosztów jednej nowej geocoiny mogę wydać dwadzieścia wymiennych tagów. Tak więc brzmiało to jak „bez brainera” dla mnie, a także tak daleko, jak to dotyczy czasu, naprawdę cieszę się moim bitowym projektem – sprawia, że czuję się wspaniale, aby wywołać uśmiech na czyjejś sprawie, a także robić Geocaching o wiele więcej zabawy dla wszystkich.

Jakie są kilka historii na temat śledzonych? Czy masz preferowany jeden lub dwa?

Do tej pory dostałem wiele „podziękowania”, a także ludzi stwierdzających, że uważają, że praca jest doskonałym pomysłem. Jednak naprawdę dobre było to, że niektórzy ludzie pomogli mi w ogromnej metodzie, biorąc wiązkę ukończonych etykiet, a także rozpowszechniając je na całym świecie.

Jeśli chodzi o historie, najlepsze są te, w których kachery podjęli się dodawania bibelotów do etykiet, które sprawiają, że wyglądają bardziej jak oryginalna śledzona. Geocacher o nazwie Backroads2010 odkrył praktycznie 100 moich etykiet, które zostały umieszczone na podkładce Lily [wybitne geocache w siedzibie Groundspeak w Seattle w stanie Waszyngton]. Ostatecznie zabrała ze sobą około trzydziestu domów etykiet, a także wykonuje doskonałe zadanie, by je wpaść przed wysłaniem na świat.

Jakie jest Twoje doświadczenie w geocaching? Dokładnie jak myślałeś o geocaching, a także gdzie poszedłeś geocaching?

Zacząłem buforować w styczniu 0f 2011, więc byłem przy tym około roku, a także pół. Do tej pory odkryłem 1175 bufor i zarejestrowałem 283 śledzenia (zarówno błędy podróży, jak i geocoiny). Moja druga połowa, a także zimowałem w Benson w Arizonie w zeszłym roku, a także doskonały geocacher, który idzie na nazwisko drużyny Gryhwk, włączył nas do Geocaching. Ponieważ wtedy odkryliśmy buformy na górach, pustynne szlaki, spacery miasta oraz wiejskie drogi. Odkryliśmy niektóre pojemniki mniejsze niż naparstek, a także taki jak lodówka.

Związane z

Geocaching Mega Event, West Bend Cache Ba $ hliving nieco ponad godzinę West Bend, Wisconsin, Geocaching Capitol of the Midwest ™, Raj Geocaching jest raczej na naszym podwórku. Z ponad 800 zarejestrowanymi kontenerami Geocache ukrytych w promieniu 15-kilometrowym od centrum miasta, West Bend to niesamowity obszar do wypróbowania sportu lub…
28 sierpnia 2011 r. „Geocaching”

Geocaching Journeys, Cache Away the Winter Sezon Blues! Cache Away the Winter Season Blues! Geocaching Journeys, specjalizująca się w grupie turystycznej, dopasowuje osoby poszukujące podobnie myślących doświadczeń z all-inclusive podróży. Dołącz do grupy geocacherów związanych z wyspą na Hawajach w dniach 22-29 stycznia 2011 r.
15 września 2010 w „Geocaching”

Wykonanie najnowszego wzoru w wypadach domowych jest geocaching na drodze. Wybierz się na Vacachen z wycieczkami dla gospodarstw domowych w największym nowoczesnym polowaniu na skarby w kraju.
11 czerwca 2010 w „Geocaching”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *