Rodzinna podróż Dnia Pamięci

Według AAA podróże samochodowe wzrosną o 5,4 procent w tym dniu pamięci. To zawsze wakacje na wycieczkę, a w tym roku ceny gazu pozostaną poniżej 3 USD/galon, niedrogie, aby rodziny wyruszały w drogę, zwłaszcza jeśli wyruszysz w jedną tankę. Nasze ulubione wycieczki z jedną tanką obejmują parki krajowe i stanowe z wieloma opcjami, dzięki czemu rodziny oddychały na zatłoczone święta, takie jak Dzień Pamięci. Ale zawsze lubimy różne opcje dla wszystkich budżetów i grup wiekowych.

Oto krótkie spojrzenie na nasze ulubione zasoby i miejsca docelowe w tym roku:

Wybrzeże Kalifornii
Wybrzeże Kalifornii to podróż do Nieba. Istnieją nieograniczone stopnie pit, a krajobraz nie poprawia się. Świetnym miejscem rodzinnym weekendu jest Crystal Cove State Park. Historyczna dzielnica parku położona między Corona del Mar i Laguna Beach jest enklawą 46 domków zbudowanych w latach dwudziestych i 30. XX wieku. Istnieje 3,5 mil plaży i nierozwinięte lasy do pieszych wędrówek i jazdy konnej. Park oferuje również program Junior Ranger (zawsze wielki hit z dziećmi), rodzinny klub artystyczny i historyczną zabawę w dystrykcie Shorty.

Znajdź swoje ulubione malownicze
Bez względu na to, gdzie mieszkasz, prawdopodobnie jest krajowy malowniczy, na tyle blisko na weekendowy wypad. Spędź w dniu pamięci wędrując i meandrując i znajdź nowego ulubieńca. Niezależnie od tego, czy masz ograniczony budżet, czy chcesz cieszyć się hobby, takim jak wędkarstwo, polowanie, golfa lub zakupy, na odkrycie jest przygoda. Po znalezieniu bliskich drogi, pamiętaj, aby zbadać zalecane przystanki i wycieczki na stronie, a także doświadczenia, które miały inne rodziny. Zawsze jest ten mały klejnot, który robi podróż i jest to świetna strona do znalezienia tych klejnotów.

Adirondacks
Ten region w północnym stanie Nowy Jork znany jest z ponad 3000 jezior i stawów, 2000 mil szlaków turystycznych, więcej ośrodków cztero-diamondów niż jakikolwiek inny cel w stanie, prawie 100 kempingów i oczywiście gór Adirondack. Same góry to mekka rekreacji na świeżym powietrzu. Największy w kraju system szlaków tylko czeka na wędrówkę, a dla każdej rodziny jest szlak. Paddle, pływanie lub ryby nie tylko jeziora, ale ponad 1500 mil rzek i strumieni. Łatwa jazda od większości wschodniego wybrzeża, Adirondacks stanowią idealny wypad na Dzień Pamięci.

Royal Gorge, Canon City, Kolorado
Królewski wąwóz znajduje się zaledwie dwie godziny na południe od Denver i 45 minut na południowy zachód od Colorado Springs. To łatwa jednodniowa wycieczka, ale jest fajny weekend w połączeniu z biwakiem lub pobyt w jednym z rodzinnych hoteli. Główną atrakcją jest Royal Gorge Route Railroad, jedna z najbardziej malowniczych linii kolejowych na świecie. Most Royal Gorge znajduje się ponad 1000 stóp nad rzeką poniżej i oferuje spektakularne widoki o zachodzie słońca. Jest to również wystarczająco ekscytujące, że dzieci będą o tym rozmawiać przez wiele lat. Możesz także prześcignąć rzekę Arkansas, wspinać się na skale lub kajakarstwo lub po prostu zrelaksować się.

Związane z

Rodzinny przewodnik podróży po Coasteure Coastif na Florydzie jeździsz na wschodnim wybrzeżu Florydy między Cape Canaveral i Miami, przejdziesz przez piękny region znany jako Treasure Coast. Obejmuje trzy powiaty – Indian River, St. Lucie i Martin – i otrzymuje swoją nazwę od historycznych wraków statków i ich towarzyszących łupów. Szczęśliwi odkrywcy znaleźli…
11 września 2022 cali „Floryda”

Przeglądaj CA Highway 1 Discovery Rouefeareacies dziesięć miejsc docelowych wzdłuż pięknego środkowego wybrzeża Kalifornii w hrabstwie San Luis Obispo, trasa Discovery CA Highway 1 jest niedrogim miejscem do zaplanowania następnej rodzinnej podróży. Nowo zaktualizowana strona internetowa CA Highway 1 Discovery Route oferuje wszystko, czego rodzina potrzebuje, aby zaplanować idealną drogę…
20 listopada 2015 w „Kalifornii”

Najlepsze miejsca dla dzieci w San Jose w Kalifornii, kiedy myślisz o San Jose w Kalifornii, sekcja biznesowa gazety przychodzi na myśl, ale jest to także ukryty klejnot na weekendową podróż rodzinną. Jest to idealne miejsce dla rodzin w każdym wieku, ale rodziny, które są nowe w podróży z małymi dziećmi, szczególnie…
1 września 2015in „Big Cities”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *